Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan köztetek aki...

Volt már olyan köztetek aki megpróbált pár napig vagy hetekig csak jó lenni és sikerült neki?

Figyelt kérdés
Tehát bűntelenül élni,csak kedves lenni mindenkivel még akkor is ha felidegesítettek stb.Tehát Isten parancsa szerint élni.Én megpróbáltam de nekem nem ment pedig nagyon akartam.:(
2017. júl. 8. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem változik meg az ember csak úgy egyik napról a másikra.
2017. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ateista vagyok, tehát Istenhez nincs köze a dolognak. De én folyamatosan ezen vagyok. Büntetlenül élek, kedves vagyok mindenkivel és nagyon nehéz felidegesíteni (azt sem mutatom ki). Ha csak ennyi, akkor nekem sikerül... Az persze ott van, hogy így is folyton hibázok, akaratomon kívül, de nem ezekben.
2017. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a múltkor sikerült hajnali 1-5 óráig jónak lenni, igaz, mélyen aludtam. Aztán felébredtem, és elmúlt, ismét csak egy bűnös lélek lettem.
2017. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam, na nem Isten miatt hanem magam miatt, de nem jött be. Hazugság volt az egész és elfolytás. Ennek meg mi értelme?
2017. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult
2017. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Így akarok imponálni Istennek mert nagyon szeretem,követem és úgy érzem mindig "fogja a kezem".Az az értelme hogy a mennybe akarok menni ott lenni Isten mellett .Allelujah
2017. júl. 8. 23:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Én minden héten tartok egy jósági napot.

A szokottnál is nagyobb birka türelmet tanusítok aznap.

Telefonos hibabejelentő ügyfélszolgálati munkatárs vagyok.


- Jó napot kívánok! Gipsz Jakab vagyok, miben segíthetek?

- Nem lehet tárcsázni a készülékkel!

- Milyen készülékkel?

- Hát ezzel!!!

- Amelyiken most beszélgetünk?

- Ezzel hát!

- De akkor most hogyan tudott felhívni bennünket?

- Ja, hogy má lehet?!?

2017. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!