Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülye kérdés. Volt már valaki...

Hülye kérdés. Volt már valaki úgy, hogy megpróbált öngyilkos lenni, de nem sikerült, és utána azt képzelte, hogy meghalt, csak itt kell szenvedni tovább?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez a baj az öngyilkossággal, sosem tudod, hogy tényleg sikerült-e
2013. márc. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor mist ki válaszolt? :)
2013. márc. 21. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Az internet a túlvilágon is működik.
2013. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 21. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:

még egyébként nem próbáltam meg, de ez az egyik ami erősen visszatart :D


ha most kiugrom az ablakon, nem fogom tudni, hogy túléltem, de az agykárosodás miatt egy növény szintjére süllyedtem, vagy meghaltam

2013. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

h"Az öngyilkossági kísérletekből visszatértek beszámolói jelentik az egyetlen kivételt, a földrészenként egymástól nem sokban különböző halálközeli élménysorokból.

Az öngyilkosságot elkövetett személyek egyáltalán nem élnek át kellemes érzéseket a halálközeli élmények észlelése során, bár a testenkívüliség érzése megmarad.

Ezek az emberek arról számolnak be, hogy először nem értették, miért vannak tudatuknál, majd frusztrációt éreztek és tehetetlenséget, mert nem tudtak kapcsolatba lépni az élőkkel. Más beszámolók arról emlékeznek meg, hogy az öngyilkosok lelkei a bardo állapotában maradnak a Földön, s nem tudnak szabadulni tettük következményeitől.

Néhány személy arról számolt be, hogy ezek a lelkek hiábavalóan esedeznek bocsánatért még élő hozzátartozóiktól és eközben pokolian szenvednek tettük etikai súlyától.

Azok a személyek, akik sokáig voltak mély kóma vagy klinikai halál állapotában, ritkán azt is elmondták, hogy az életükben függőségben szenvedő személyek szellemei esetében is hasonlókat tapasztaltak."


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=1SYuXipUhGM

2013. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Világ Fa​​szsága díj nyertes történet
2013. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jó én előre szóltam.. az biztos hogy én semmi esetre sem próbálnám ki...
2013. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szomorúan jelentjük : Még élsz és köztünk vagy -.-
2013. márc. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az a baj, hogyha kipróbálnám, nem tudnék visszajönni és nem tudnám megmondani neked, hogy tévedtél
2013. márc. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!