Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20-25 éves férfiak! Mennyire...

20-25 éves férfiak! Mennyire vagytok állatbarátok?

Figyelt kérdés
Én valahogy mindig meglepődök rajta, amikor a 23 éves rokonom felveszi magához a macskát az ágyba és ott simogatja, vagy amikor leguggol a kutyához és vakargatja a hasát. Vagy amikor az utcán meglátunk egy sünt és felkiált olyan olvadozó hansúllyal, hogy "Süni!". Olyan fura ez egy rideg, komoly, felnőtt férfitól, nem?
2017. júl. 8. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Szerintem ez egy jó tulajdonság.
2017. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

65 éves apám is abajgatja az egyik macskát és a kutyát, én meg úgy általában véve minden aranyos dologért odavagyok, vannak hörcsögeim is. :3

A süni meg kisgyerek koromtól a kedvenc állatom. :)

32F

2017. júl. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

én imádom az állatokat

volt ebből féltékenység is :D nagyon megszeretgettem a macskámat :D

imádni való puha aranyos kis dög volt és vad szenvedélyes, de nagyon okos és ő is imádott engem :)


főleg a kölyök állatokat szeretem :)

de kb mindet


24F

2017. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De cukik vagytok (: :D
2017. júl. 8. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:

ja és az együtt alvásról...

volt amikor az ajtó előtt nyávogott, akkor be akart jönni, ha bent ugye akkor ki akart menni...


de volt sokszor olyan, hogy a lépcsőn aludt kinyitottam az ajtót: "{neve} jössz aludni?" vagy "gyere aludni" és máris rohant és jött :D

mindig lent a 2 lábam közzé fészkelte be magát

télen nyitott ablaknál alszom sokszor, olyankor beengedtem a takaró alá, sőt volt amikor ő jött oda, hogy engedjem be :D

tudtam, hogy szeret kibámulni az ablakon így volt amikor felhúztam neki a redőnyt, vagy én kezdtem el kinézni és mondtam, hogy jöjjön nézze és jött nézte :D pedig semmi nem volt ott

imádtam :D

túl aranyos volt amikor kitekert nyakkal aludt, na olyankor mindig felébresztettem, nem hagyhattam :D

2017. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
A rovarokkal nem vagyok jóban, de ma pl egy csomót megmentettem, pedig akadályoztak a melómban. Cicát kutyát szeretem. Eddig csak rovart meg egeret öltem meg. Először lelkifurdalásom volt az egér miatt, mert láttam a kis első lábát és az jutott eszembe, hogy kicsit hasonlít egy emberkézre, és szörnyű volt. Másodjára meg már kb úgy nyírtam ki mintha csak tárgy lenne, és ez nagyon elgondolkodtatott. Kutyát/cicát szeretem, van is cicám, nagyon imádom őket, meg amiket csinálnak. Az egyik egy vadászmester kis hölgy, de olyan, hogy egy éjjel 7 rágcsálót hozott haza, pelét, egeret stb. Persze mondanom se kell, hogy nem aludtunk, ugyanis ő mindig hangosan közli az egész házzal, hogy van felesleges zsákmánya (ezért hozzák haza, náluk nem család van, hanem úgy veszik, hogy az emberek is falkatársak), de simogattuk, és mondtuk, hogy egyen és megette. A másik cicám kandúr, még fiatal. Mikor pici volt olyan sebekkel jött haza, hogy pl a füléből vér folyt a pofijára, de hál' Isten most már ő lett az erősebb, el szokott menni az utca aljába csajozni. Amúgy más állatokkal sincs bajom. Mondjuk kaja-állatokhoz én személy szerint úgy állok hozzá, hogy nem hogy direkt nem kötődök hozzájuk, hanem ilyesmi eszembe sem jutna. Talán gonosz, de disznó, tehén, tyúk, kecske, stb. az nekem olyan, hogy tisztelem, hogy él, ezért indokolatlanul nem tudnám bántani, de amúgy ha arról van szó elvágom a tyúknyakat pl. Kivéve talán a szarvas, azt legalább szeretem nézni ahogy futkározik. Amúgy az ilyen állatos tv műsor nekem nagyon bejön, minél érdekesebb, annál jobb, csak az a baj, hogy sokszor nem sok újat tudnak mondani.
2017. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy ilyen tipikus állatbzi, aki reggeltől-estig ott sápítozik az állatja körül, illetve másról se tud beszélni... de azért az odaszokott kóbor macska nekem is ott tekereg a lábam között, meg persze feljárkál aludni a fotelekbe, ágyakba. Hát felőlem... Legalább van mit simogatni. Sündisznó meg annyi puffog este a kertben, hogy lapátolni lehetne. Bőrkesztyűben megfoghatók, aranyosak lennének, de éppenséggel nem igénylik az ember társaságát. Ebből kifolyólag az emberek is hamar rájuk unnak.
2017. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!