Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt velem? 17/L

Miért csinálják ezt velem? 17/L

Figyelt kérdés
A gyakorlati helyemről lenne szó. Alpárian beszélnek velem, ha valamit rosszul csinálok egyből nekem esnek, utána meg aki legjobban utál megkérdezi miért nem mosolygok meg, hogy talán nem szeretek itt lenni? Aztán még több olyan munkát ad amit ő maga nem végezne el. Igazából én kedvesen mentem oda, szívesen csináltam volna bármit, egy rossz szavam nem volt és nagyon csúnyán bánnak velem.. De miért? Amúgy idősekről van szó. Mindjárt csatolok pár képet, hogy már, hogy néznek ki a kezem meg lábaim.
2017. júl. 10. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem vendéglátós vagy? Amúgy ne hagyd magad, ha látják, hogy kiállsz magadért nem fognak kötözködni.
2017. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

nem vendéglátás

2017. júl. 10. 10:22
 3/8 A kérdező kommentje:
2017. júl. 10. 10:23
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezek a sérülések úgy keletkeztek, hogy alapjáraton nehezen lilulok be, plusz ügyetlen se vagyok csak olyanokat bíznak rám amiket nehezen tudok megcsinálni, ha pedig pihenek picit egyből rámszólnak.
2017. júl. 10. 10:25
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd ott azt a helyet... Mást nem tudok tanácsolni.
2017. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a boltban gyakorlaton, ugye?
2017. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem
2017. júl. 10. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Meddig tart még a gyakorlat? Muszáj ott csinálnod? Máshol nem lehetne?


Kérdezz, hogy előre tudd, mit hogyan akarnak. És közben is kérdezz, hogy jól csinálnod-e. Hogy ne csak utólag derüljön ki, hogy mi lett volna a feladat.


És vedd elő a humorérzéked, az sose árt.

2017. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!