Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olt le, ha nem is ismer?

Miért olt le, ha nem is ismer?

Figyelt kérdés
Itt gyk-n,írtam egy választ,ami miatt most folyamatosan írogat nekem egy tag,es elhord mindennek.Probaltam neki elmagyarázni,hogy nem mindennapi eset,amit leírtam,de csak írogat.Most mar ott tartunk,hogy kideritette a felhasznalonevemet,es meggyozodese,hogy ismer.Letiltottam,de képes volt ujraregisztralni,es ott írogat tovább.Lassan ott tartunk,hogy az email címem is kikeresi,es ott kezd el oltogatni!Ilyenkor mi a teendő?Elnézést,hogy nem írtam ekezetet,és előre is köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 11. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új accountot itt,ha így is meg tud keresni és tovább zaklat,akkor rendőrség
2017. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olyat is kaptam h fel vagyok jelentve, meg olyat is hogy én vagyok a miskolci ügyvéd akit keres ( nem is jártam meg Miskolcon) a szokásos anyázást nem is számolom, de le lehet am tiltani a privát üzenetet...
2017. júl. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mar próbáltam tiltani,de beregisztralt másik felhasználóval,es úgy írogatott tovább!Forduljak a rendőrséghez?Köszönöm a gyors válaszokat!
2017. júl. 11. 00:23
 4/9 Dzseri ***** válasza:

ne nyisd meg az üzentét

ne reagálj rá, majd megunja


persze hívd rá a Tek-et is :-P

azért ez még nem a világvége

2017. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dzseri ***** válasza:
egyébként kifürkészheti az Ip címedet és annak alapján otthon is megkereshet :-D
2017. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Legalább akkor orrba verheti végre a kérdező.
2017. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha válaszolsz neki, eleve látja a felhasználóneved, nincs rajta mit kideríteni. Minek írkálsz neki vissza? Ha tudod, hogy újraregisztrált, akkor is válaszoltál neki. Asszem, nem kéne. Ennyi.
2017. júl. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Anyám kérdező, ne legyél már ennyire életképtelen :D

Egy az, hogy minek válaszolsz neki? Meg ha annyira zavar, hogy írogat, tiltsd le. Jah, hogy csinált másik felhasználót? Tiltsd le azt is, gondolom csak megunja előbb-utóbb, hogy csinált már vagy 10 felhasználót és mindegyik le lett tiltva, vagy csinálj te is egy újat más felhasználónévvel és akkor nem fogod látni a továbbiakban, amiket ír.

A másik, hogy te komolyan azt gondoltad, hogy besétálsz a rendőrségre azzal, hogy valaki állandóan üzeneteket írogat és zavar és majd ráállítanak egy egész csapatot az ügyre, vagy mi? XD

2017. júl. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"kiderítette a felh.nevemet"

nos.. ha egyszer válaszolsz neki, akkor már látja..

"Lassan ott tartunk,hogy az email címem is kikeresi"

Nem tudja, ha csak a felh.nevedet nem használod más szolgáltatásokban is, ahol esetleg megadtál publikus email címet.


Valaki meg írta az ip címet, nos, ne röhögtess..

2017. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!