Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az egoista...

Ti mit gondoltok az egoista emberekről, illetve hogyan viszonyultok hozzájuk?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokan azzal sincsenek tisztában hogy ki is az az egoista. bárkire rámondják.


Csak magára gondoló ember, aki csak a saját érdekeit nézi, és másokéra nincs tekintettel. Őt csak a saját vélt vagy valós céljai ösztönzik.


Egy egoistától nehéz segítséget kapni. Az egoista minden gondolata saját maga körül forog. Az egoista szívesen veszi mások támogatását, ha az előremozdítja a saját céljait, de nem járul hozzá más céljainak megvalósításához, csak akkor, ha az egybeesik az övével


Én is egoista vagyok ezek szerint. Az nem szép dolog, hogy mások segítségét kihasználják, de ha másnak kell segítség az nem érdekel. én mondjuk nem gondolom hogy ilyen lennék. sőt sokszor inkább visszaélnek a segítőkészségemmel. inkább azt mondom, hogy mindenkinek segítek, arra számítva, hogy egyszer majd nekem is szűkségem lehet az ő segítségükre. A többi egoista tulajdonság meg szerintem teljesen normális. mi baj van azzal ha az embernek vannak saját elképzelései és azokhoz tartja magát, utálom az olyan embereket akik mindig másikkal vannak elfoglalva.

2017. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!