Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem kezdek belebolonduln...

Úgy érzem kezdek belebolondulni ezekbe (? )

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta foglalkoztatnak a dolgok és úgy érzem kezdek megőrülni tőlük. Az első, hogy depressziós vagyok már évek óta. Ezek mellett táplálkozási zavaros és sokat fogytam egy időben pedig pánikrohamom is volt amik már kezdenek elmúlni mert már csak néha tör rám ilyen. De talán a legrosszabb az az, hogy gyűlölöm azt hogy lány vagyok. Gyűlölök vérezni, a szüléstől undorodok, (a gyerekeket is kimondottan utálom, jobb nekik és nekem is ha nem jönnek a közelembe és nem nem fogom megbánni ha nem szülök soha.) A lányok taszítanak a viselkedésükkel, a puszta látványukkal ha meglátok egyet is csak a menstruáció jut róluk eszembe. Úgy érzem ezek a problémám rám zúdulnak és már nem bírom. Komolyan mondom nem egyszer voltak gondolom az öngyilkosságról. Egy időben pedig nyugtató függő is voltam. Pszichiáternél voltam nem is egyszer és nem javulok semmit.

2017. júl. 12. 20:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Megszoktam, hogy mindig én vagyok a hibás. A szüleim valamelyest foglalkoznak azért a dologgal, de mégis azt mondják az én hibám meg nincs jobb dolgom. Persze megértem ha valakinek mások a nézetei, de hogy konkrétan egyedül maradtam ezekkel a problémákkal kicsit már elég.
2017. júl. 13. 16:51
 22/23 anonim válasza:

Szia!

A depressziót legyőzheted egy pszichológus segítségével, persze csak ha te is akarod. A kórháztól ne félj, én is voltam... Pszichiátrián. 13 éves vagyok.

Speciel én nem akarok "meggyógyulni"... De te igen, ugye? :)

2017. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyik baj hozza magával a másikat.

A depinek vannak előzményei, kezdesz megőrülni, kezdesz belebolondulni.

Táplálkozás (evés) ez az első ami teszünk, nem kakálunk, hanem ételt (cicit,tej) veszünk magunkhoz. A táplálás a szeretethez kapcsolódik.

Pánikroham, a bizalom elvesztése, szeretet hiánya, önszeretet hiánya. Ez már az őrültség tűnetei (anorexia), a pánik, elvesztése a saját testünkbe vetett hit. A pánik egy őrülethez hasonló állapot, bizalmatlanság, később paraiona (űldözési mánia)


Nem, te nem a nemedet gyűlölöd, nem a gyerekeket. Magadat utálod. Gondolom a keresztnevedet sem szereted.


A legnagyobb baj, hogy nincsenek udvarlóid. Nagyban javulna az állapotod, ha valaki aládtenné a méteres kékerest.

2017. júl. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!