Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha már ennyire nehezen gyűröm...

Ha már ennyire nehezen gyűröm le a hirtelen vágyat a vagdosásra, akkor egyszer tényleg megteszem, gond van?

Figyelt kérdés
Soha nem tettem még meg, de mostanában nagyon hirtelen jön, hogy bántani akarom magamat. Amúgy sem igazán szeretem magamat, gyakran veszem észre, hogy összekarmolom magam, szinte bántom magam. Igazából rosszul vagyok a vér látványától, így ha megvágnám magam, nagyon rosszul lennék, lehet, el is ájulnék, szóval semmiképp se akarom megtenni, de egyre többször és hirtelen jön rám ez a vágy.

2017. júl. 14. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, gond van. Javaslom, hogy amíg nem lesz nagyobb, keress fel egy pszichológust és mondj el neki mindent.
2017. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A viselkedésed mögött sok negatív élmény állhat, mindenképp nehéz lehet most neked. Megértem fájdalmad, de azzal hogy magadban kárt okozol, csak további fájdalmat okozol.

Mindenképp külső segítségre lenne szükséged, azt ajánlom keress fel egy pszichológust. Ha erre semmiképpen nincs lehetőség akkor a www.kek-vonal.hu weboldal segítségedre lehet!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!