Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy bunkóság más holmiját engedély nélkül felvenni?

Figyelt kérdés
Nem zokni vagy fehérnemű, mert az még plusz higiéniai szempontokat is felvet, hanem mondjuk egy nadrág, pulóver. Ha egy rokonotok, családtagotok a tudtotok nélkül használja, majd használat után sunnyogva kimosatlanul, btw. hajszálakkal teli visszateszi, ahonnan elvette? Csak szerintem gáz? Mert azt gondolom, hogy az én saját utcai használatú holmim, amiben emberek közé megyek, nem egy közös használati darab.
2017. jún. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Van testvéred?
2017. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves a húgod?:)
2017. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban öcsém, később felnőttként (mikor hasonló lett a lábméretünk) anyám hordta a zoknijaimat, amíg külön nem költöztem. Oké, ki is mostuk használat után, szóval nem volt higiéniai probléma. :-)
2017. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Mi sosem problémáztunk ezen, én simán felveszem a mai napig öcsém cuccait,főleg hogy 10 éve csak pár napokra járok haza és nem szeretek sok cuccal utazni.


Mondjuk az hogy használtan visszarakja, elég gáz, mert bedobhatná mosni. Viszont a történet többi része szerintem erősen túl van drámázva.

2017. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, engedély nélkül elvenni tényleg nem szép dolog (kivéve, ha vészhelyzet van, nagyon kell a ruhadarab, és nincs alkalma megkérdezni)

De ha engedélyt kér, akkor én általában oda szoktam adni a testvéremnek, anyukámnak is.

2017. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!