Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeseket miert zavarja hogy...

Egyeseket miert zavarja hogy szakallam van? Es mi kozuk hozza?

Figyelt kérdés
szoktak mondani hogy borotvaljam le, en meg ilyenkor beszolok torodjon a sajat dolgaval, szerintem tok jo ferfias szakallam van, a szunyogok is mindig a pofamat tamadjak de a szakall azoktol is ved.

2017. júl. 16. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most iszok egy kis vizet 🙂
2017. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg csak te hiszed, hogy tök jó férfias.

Utána meg írod ki a kérdéseket, hogy miért nincs csajod, állásod...

2017. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ...ha pasi vagy, engem nem zavar.
2017. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A te fejed, tehát a te dolgod. Egyesek meg szeretnek beleszólni abba is, amihez semmi közük. Ez ilyen.

Mondjuk ha ennyien szólnak és máskor ez nem volt jellemző, akkor elgondolkodnék azon, hogy ritka szarul állhat a szakáll. De ha nem célod lenyűgözni vele senkit, akkor mindegy.

2017. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
A gyárban is vannak szúnyogok?
2017. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Édesanyám mondja ezt mindig a férjemnek. Ő egyszerűen csak nem szereti a szakállakat. Szerintem ne foglalkozz velük. Válaszolj nekik azzal, hogy nekik meg a hajukat kellene lenyírni, mert hülyén néznek ki.
2017. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Eléggé sekélyes helyen élhetsz ahol egy igazán ápolt/szép férfias szakállra bárki is azt mondaná, hogy borotváld le.

Én is szakállas vagyok, azonban még soha nem hallottam erre negatív visszajelzést. Sőt a nők egyenesen imádják.

2017. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg pl.pont tetszik az ápolt szakáll. A szúnyogos magyarázat miatt viszont sztem troll kérdés. Ha nem így van, akkor előre is elnézést.
2017. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"a szunyogok is mindig a pofamat tamadjak de a szakall azoktol is ved" :D Hát nem bírlak, de ez aranyos volt.
2017. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen szakáll. Képet sem csatoltál. Kecskeszakáll v. Körszakáll. Sok fajta szakáll van.

Elítélni, levágatásra biztató kampány, tűntetés azért zajlik, mert azt hiszik máshol is növesuted a szőrt v. ott is van.

A szúnyogok téleg az arcra speciálózódtak, mert már nem nzeti nzeti nzeti nem tud leír.


Mert már nem Nemzeti Szúnyogok élnek hazánkban.

2017. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!