Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vörös hajú fiúk?

Vörös hajú fiúk?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nagyon kevés a vörös hajú fiú (természetes), de rá kell jöjjek, hogy a természetes vörös csajokból is nagyon kevés lenne.

Lehetséges, hogy a vörös hajúakon belül kevesebb a fiú mint a lány?


Amúgy én is vörös vagyok, 16/F



2017. júl. 18. 00:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

A vörös haj + sötétbarna szem a legritkább.

Önmagában lehet a kék szem ritka, de vörös hajnál nem feltétlen, hiszen a kettő nem független egymástól. Mindkettő alulpigmentáltság eredménye.

2017. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Nekem zöldes-barnás a szemem, de a barna dominál inkább
2017. júl. 22. 23:11
 23/40 anonim válasza:
100%

Én is vörös fiú vagyok. Hogy miért látsz kevesebb fiút, mint lányt, erre én csak azt a magyarázatot tudom adni, hogy egyszerűen nem vagyunk fotogének. Ez van. Láttál már olyan reklámot, amiben vörös hajú fiú van? (1-2 max) Persze ennek az egyik oka, hogy kevesen vagyunk, de azért mégis...Esetleg filmet, ahol a főhős vörös? :D

Az utcán miért látsz kevesebb vöröst? Korábbi válaszoló már megírta, sajnos a gyerekkor nehéz nekünk és így írtózunk az emberektől, inkább befelé fordulunk. Engem ovodától kezdve, akkor nem is értettem még, hogy miért bántanak. Amire tisztán emlékszem nem tudom miért, de beleégett az agyamba, hogy egy egész ovis csoport oda jött hozzám és el kezdtek bántani, sírva mentem ovónénihez aki csak ennyit mondott "Mond azt nekik, hogy: Aki mondja másra az mondja magára" (ezt ma így kommentáltam volna: "Kösz b..zdmeg"), de tenni nem tett semmit :D. Általánosba sok barátom volt, aztán a gimi fele-fele. Volt akivel jót lehett hülyülni, volt aki meg csak azért utált mert vörös a hajam.

És szar gyerekkor ide vagy oda, de én kedvelem a hajam és bek@phatják azok akik utálnak minket. Most épp azt tervezem, hogy hosszúra növesztem a hajam, mert a fiatal Axl Rose-nak is rohadt jól állt, nekem pedig hasonlóan vékony arcom van.


[link]

[link]


Peace!

2017. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, szívemből szóltál, a legjobbakat kívánom, hogy megvalósítsd magad. Én sajnos nem tudok megválni a nullásgép , baseballsapka kombótól, pedig csak általános iskolában basztattak a hajam miatt, azóta picit tompult a színe. Már annak is örülök, hogy elég sokáig bírom a napon, kis színem is lett, persze 20 perc után már leégek.
2017. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Nekem már hosszú hajam van most is, szóval így szembe ötlőbb a "probléma". És egyet értek a kettővel ez előtti válaszolóval. Engem nem sokat piszkáltak kisebb koromban, mostanra pedig már megszoktam, hogy "A vörös"-ként említenek a legtöbben. (persze vannak kivételek, akik viszont nagyon normálisak)
2017. aug. 6. 10:53
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Ölni tudnék, annyira szeretnék egy vörös partnert. Csodálatosak! 💙
2017. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim válasza:
100%
Neked is hosszú a vörös hajad? Én csak most növesztem, de középhosszú az enyém is :D.
2017. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
"sorstársak" vagyunk XD
2017. aug. 15. 12:54
 29/40 anonim ***** válasza:
21 éves vörös hajú srác vagyok, de én még annál is speckóbb vagyok :D Sose voltak szeplőim :)
2017. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ja és 29-es vagyok ismét. Nekem 0 rh + a vércsoportom, és zöldesbarna a szemem
2017. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!