Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most lányok és nők véleményére...

Most lányok és nők véleményére vagyok kíváncsi. Melyik férfinak van nagyobb esélye nálatok? Annak akinek sok pénze van de nem tisztességes úton szerezte, vagy annak akinek kevés pénze van de becsületesen él?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 23:59
1 2
 11/15 anonim válasza:

A pénzes, mert utána a pénzét a rászorulók megsegítésére használnám :)


Nekem sosem volt az vonzóbb, ha a férfi ilyen "húdepénzes", a csaj pedig nem dolgozik, hanem a férj tartja el. Elvileg nem vagyok egy k...a, akit fizetni kellene. (És ezzel most nem azt mondom, h minden nő, akit a férje tart el ilyen, hanem arra próbalok célozni, hogy a férfi ne csak az ágyba kelljen neki, és a pénz miatt se válasszon valakit.) Szerintem úgy normális, hogy mind a két fél tisztességesen megdolgozik a pénzéért.

2017. júl. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Ebgem nem zavarna ha tisztességtelen úton szerezte... Kivéve ez amit írtál, mert ez a gerinctelenség netovábbja! Az ilyennek nincs lelke.

Én először arra gondoltam, hogy pl adócsaló, vagy feketén kereskedik, vagy bármi ilyen, amivel tulajdonképp NEM árt senkinek, legfeljebb az államnak, de attól meg nem sajnálom...

De igazából egy dillertől sem futamodnék meg, amennyiben ő nem fogyasztja, és engem sem próbál meg rávenni...


Egyébként meg minden a személyiségétől függ, az nem érdekel hogy szegény vagy gazdag. Kivéve ha saját hibájából az (pl nem akar dolgozni, elveri a pénzt), vagy amit írtál példát, hogy másokat eltaposva lesz gazdag....

2017. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki a pénzesebbet valasztaná. Ez meg elég béna sztereotípia, hogy sok pénzt nem lehet becsületesen szerezni, ebből inkább csak az irígység szól. És kevés pénzt is lehet nem becsületesen..szóval a kérdés provokatív.
2017. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a kevés pénzzel rendelkező ember rendesen dolgozik, nem pedig otthon anyut pumpolja, akkor inkább az.
2017. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a második.
2017. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!