Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14/f csaladi problemam van?...

14/f csaladi problemam van? Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Szoval 3 eves koromban elvaltak a szuleim es en ezt nemtudtam anyumamat megcsalta apam 1x es kesobb tudtam meg hogy a szuletesemre se jott el mert a kutyai fontosabbak mint en ez kesobb nagyon rosszul esett de nekem ne is szabadott rola tudomasom lenni rola es anyukam halaistennek talalt egy kevesbe vonzo de VAJ szivu embert aki meg jol is keresett de a lenyeg ami lenyeg az az hogy apukam szegeny van itt egy kistesom de csak fel testverem 3 eves apukam felese rakos es en utalok ide jarni de ezt o nem tudja es en felek tole pedig soha nem bantott csak nem meremegmondani voltam pcyhologusnal de az se valt be es azzal a szemellyel banok ugy ahogy apammaal kene aki ezt nem erdwmli meg ja es nem is foglalkozott soha velem apam es az lenne a kerdes hogy mondjam meg neki hogy nem szeretek ide jarni aki felaldozta ram az idejet annak nagyon szepen koszonom
2017. júl. 21. 00:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit eszre vettem es hiba az apulam felesege rakos azzal banok szemetmodon akit szeretek
2017. júl. 21. 01:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik pszichológust tudok csak javasolni. Nem mindig válik be egyből az első, keresgélni kell. Az utcán szembejövő első emberrel sem feltétlen kötünk barátságot. Egy jó szakember biztosan segíteni tud ebben a kérdésben. Addig is csak azt tudom tanácsolni, hogy ha a nevelő apukáddal nem tudsz kedves lenni, akkor is igyekezz nem megbántani őt, elvégre szeret téged. :)
2017. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!