Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebből lehetett az a sok...

Ebből lehetett az a sok problémám, családi dolgok miatt?

Figyelt kérdés

Például az annak számít, hogy anyukám még általánosban sokáig értem jött az iskolába. Gyakran volt az hogy megcsinált helyettem dolgokat,elintézte az ügyeimet például kaját a mai napig készít nekem, kisgyerek koromban mindig megszárította a hajam hajmosás után, talán ezt is én akartam. Játszhattam kint a barátaimmal, ettem földet, sokszor elestem de nem mehettem túl messzire a háztól ,de én mégis mentem,később már gyújtogattam is. Szóval én mindig mentem, lepkét vadásztam , állatokat gyűjtöttem stb. Középiskolában már jártam bulizni és egyre inkább engedte anyám. Néha szigorú volt, máskor lágyszívű, egyszer kétszer megütött amikor nagyon rossz voltam, még általános iskolás koromban. Sokáig egy szobába aludtam vele, én akartam ezt nem ő, mindig bebújtam mellé az ágyba. Történt egy haláleset a családban és utána nagyon elkezdtem kötődni anyámhoz, pótlék akartam lenni nem tudom. Oviban, suliban voltak fura tikkelős szokásaim, erős pislogás, vállrángatás, otthon állathangok stb.

Apám eléggé iszákos és nem az a nyugodt alkoholista volt, hanem a veszekedős.Annyi hogy apámmal mindig sokat veszekedtek, a testvéreim meg gyakran kinevettek, ha például leejtettem a kaját, túl perfektcionisták én meg nem.

Én nagyon lázadó lettem, droghoz is nyúltam menőségből, utána már a depi miatt. Rossz társaságokba keveredtem

Az iskolában nem tudtam kiállni magamért, mindig bántottak, emiatt voltak gondjaim talán poszttraumás stressz, vagy szociális fóbia, de már nagyjából ki lett kezelve.

Szorongós, depressziós voltam, régebben sokat ittam. Mostanában kezdek agresszív lenni. Sokáig valamiért gyűlöltem a szüleimet,hogy miattuk kaptam ezt az iskolában.


2017. máj. 29. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
manapság is lázadozok, néha dühös vagyok rájuk
2017. máj. 29. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a szüleidet okolni ez csak egy rossz kifogás.
2017. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom, mi az óriási hibája a szüleidnek, talán az alkoholizmuson kívül. Néhány dolgot csak magunknak köszönhetünk sajnos.
2017. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apád iszik, oké, ez probléma, de anyádat miért is gyűlölöd? Mert okot a leírtak alapján nem adott rá. Elég hálátlan vagy. Nem volt érdemes nyüglődnie veled.
2017. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nah, már megtettél egy lépést a sikerhez! Felismerted a hiábadt,hibáidat. Javaslom orvos bevonását. Akaratos ellenére pedig nem ír gyógyszert, ettől sem kell tartani!
2017. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!