Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom elviselni a gondolat...

Nem tudom elviselni a gondolatot, hogy eltartsak egy nőt velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lánnyal találkoztam már, és igazából atertekelődtek bennem nagyon durván a dolgok számomra 3 nő típus vagyis 4 létezik akinek a szex a fontos, akinek a pénz, akinek csak maga és persze az aki magamért szeret( hazugsagaimért) pontosabban.


Tehát egyikkel sem lenne nagyon nagy probléma, de viszont valahogy elviselhetetlen undort érzek ezekkel a nőkkel kapcsolatban akik kizárólag csak anyagi viszonyban mernek dolgokat...nem tudom elfogadni max 1-2 hónapig bírok ilyen nő mellett lenni és egyáltalán egy picit sem tudom kedvelni meg szerelni sem akarok vele.


Nagyon átlátszóan hazudnak a képébe az embernek, de pl az utolsó képes volt bármit megtenni azért hogy kihasználjon tényleg bármit! Még a saját személyiségéből sem adott semmit csak egy beképzelt világot..amit értékelnem kellett volna.


Valaki a szeretetet pénzben meri ezt is tudom, de valahogy nekem egyáltalán nem megy sokszor már zavar hogy nem vagyok olyan mint a többi ember mert jobban érvényesülnek. A lényeg az hogy jó pasi vagyok tudom magamról mégis az ilyen nok totál leértékelnek csak a saját hasznuk miatt...mégis mi értelme nőt tartani? Nagyon sokszor azon gondolkodom hogy sajnos tényleg jobban járok ha hivatásos k...hoz megyek mert abban is több őszinteség van mint ezekben a személyekben.


2017. júl. 21. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Veled is van baj igen.

Mi az, hogy nem érdemes nőt tartani?!

Egy nő nem egy háziállat, hogy tartani kéne őt.

És mégis mit vársz tőlük, ha te is hazudsz nekik?!

Ez már egy ilyen világ, nagyon nehezen fogsz találni magadnak olyan nőt, aki meg fog felelni a számodra.

A pénz mozgat már szinte mindent sajnos, így a kapcsolatok jórészét is.

2017. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Hadd menjünk sorjában, jó?


Azt írod: "Nagyon sok lánnyal találkoztam már" Ugyan, alig néhány tucattal találkoztál. Fogadjunk, h nem statisztikát és nem pszichológiát tanultál, igaz? Nem megfelelő mennyiségű és nem reprezentatív mintán elvégzett interjúból vonsz le rossz következtetéseket.


H pont miért az elpanaszolt tulajdonságokat veszed észre mindig egy nőben, arra a következő mondatodban választ is adsz. Te magad hazudsz a nőknek és a világnak. Mit mást adhatna neked vissza az az állítólagosan sok nő? És az őszinte dolgot elhinnéd, h magad is hazudsz?


Ez: "A lényeg az hogy jó pasi vagyok tudom magamról" sajnos egy alaptalan tévhited, ami meg fog akadályozni a személyiségfejlődésben és a boldogságban. Eddig csak annyi biztosat lehet tudni rólad, kedves Kérdező, h próbálsz manipulátorkodni, van egy nagy adag nárcizmus benned és h tele vagy sztereotípiákkal, lebecsülöd a nőket lásd: "mégis mi értelme nőt tartani". Tudod, a felnőtt emberek háziállatot tartanak, nem nőt.


Járj inkább pros tituáltakhoz! Társkapcsolatra személyiségfejlődésed jelenlegi szakaszában nem vagy alkalmas.


Persze ez még változhat.


Remélem, segítettem!

2017. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem érdemes a mai világban joban megéri fizetni érte.Egyik komentben irták mindent a pénz mozgat rosszul is lettem.A kérdezö meg gondolom azért hazudik mert az emberek nagy része csak a pénzt nézi.Régen legaláb volt érdek házaság ott csak vagyon számit vissza kéne állitani.Mert mindenki csak a pénzt nézi meg hogy, kényelmes élete legyen senki nem akkar ember lenni.Akki csak anyagiakra gondol sajnálni tudom mert az ilyenekböl milyen szülö lesz semilyen.
2017. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12 es igen egyébként van bennem Narcizmus én is észre vettem eléggé társadalmi betegség lett sajnos..abban is van valami hogy bennem is van hiba bőven
2017. júl. 22. 12:07
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, magadnak generáltad a problémát. Gondolom ismerkedéskor hazudtál nekik egy másik életszínvonalat, vitted őket drága helyekre stb így ők úgy érzik, joggal elvárhatják ezt később is. Ha már az ismerkedési fázisban elmondod az elképzeléseidet(az őszintét) akkor csak azok a lányok fognak találkozni veled többször, akiknek ez így megfelel.


Én például megőrülnék ha nem dolgozhatnék, nem szeretem ha eltartanak, ha elmegyek valakivel randevúra akkor megkérdezem hogy fizetjük-e felesben a számlát stb. Életem legjobb randija pedig egy elhagyatott játszótéren volt, egy-egy szendviccsel és egy üveg borral, de annál több nevetéssel. Tehát van rengeteg olyan lány, nő, akiknél nem elvárás ez, csak valószínűleg te mozogsz rossz körökben.

2017. júl. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
🙂 az meglehet
2017. júl. 23. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!