Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép nők boldogabbak, mint...

A szép nők boldogabbak, mint a csúnyák?

Figyelt kérdés
Egyébként szerintem igen, de érdekelne mások véleménye.

2017. júl. 21. 20:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10, Könyörgöm ez milyen mentalitás?! Egy átlagos diák vagyok, de úgy kezelsz, mint Vajna Tímeát. Ember, minek nézel te engem?!
2017. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
#11, nem téged személy szerint, bocsánat, ha megbántottalak volna. Arra utalok, hogy manapság a nők 80%-a sajnos ilyen (32 éves vagyok, úgyhogy láttam eleget). És örülök nagyon annak, hogy te nem!
2017. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mert mi számít szépnek és mi csúnyának? Inkább úgy lenne helyes a kérdés, hogy azok a nők általában boldogabbak, akik szépnek látják magukat, vagy akik nem törődnek ezzel.
2017. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%

"még ezzel együtt is boldogabbak mint a csúnyák. Egyszerűen jobban érzik magukat a bőrükben"

Ezzel nem értek egyet. 50 kilósan egyáltalán nem éreztem magam jól a bőrömben, csúnyának és kövérnek éreztem magam. Most 125 kg vagyok, van egy szerető férjem és boldog vagyok.

2017. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14. Ez valami vicc?
2017. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem igen, mert könnyebben / nagyobb valószínűséggel találnak maguknak pasit, így aztán könnyen lesz férjük, családjuk, lakásuk." Na ez sem igaz... A volt osztálytársaim közül a bányarémek mentek férjhez a leghamarabb, a topmodellek meg egy tisztességes kapcsolatot sem tudnak felmutatni, nem hogy férjet.

Nem értem én sem, hogy miért van ez, de tényleg így van.

2017. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem törvényszerű. A szép nőkre például jobban buknak a pasik, de inkább csak a külsejük miatt, ami ugye, idővel változik. A csúnyábbak viszont sokkal kevésbé problémáznak ezen és megkockáztatom, hogy a párkapcsolatuk, házasságuk is tartósabb.
2017. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!