Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent őrültnek lenni?

Mit jelent őrültnek lenni?

Figyelt kérdés
Mármint mi az értleme az őrült szónak, értem de mégsem értem ..Kit nevezhetünk őrültnek árvizt fogalomban .... :D az őrült szót kifejtené valaki ....
2017. júl. 21. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
az őrült pont olyan, mint én...
2017. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az őrült jelentése relatív is lehet.

Például egy átlagember számára őrült egy olyan ember, aki gyilkosságot követ el mondjuk. Egy pszichopata, nárcisztikus személyszámára pedig az az őrült, aki önzetlen dolgot csinál amivel ő nem jut előnyhöz.


Én őrültnek azokat hívnám, akiknek az agyukban fiziológiai károk történtek, és ez miatt tesznek beteges dolgokat.

2017. júl. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában az őrült, az elmebeteg más szóval. Abnormális az agyműködése. Ez jelentkezhet indokolatlan dührohamokban, vagy éppen magában beszél, mert "hangokat hall", vagy éppen nincs veszélyérzete (azt hiszi tud repülni, vagy járni a vízen), stb., stb. Számtalan fajrtája, fokozata lehet.
2017. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én például buszon, láttam olyan nőt, aki először magában beszélt, majd szmára ismeretlen utasokkal, sőt a buszsofőrrel ordítozott, teljesen összefüggéstelenül.
2017. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!