Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem undorító ez a mit tett le...

Nem undorító ez a mit tett le az asztalra szöveg?

Figyelt kérdés
Minek kell a másikat számon kérni, hogy mit ért el az életben? Alapból, hogy az ember megszületett már azzal letett valamit az asztalra a puszta létével. Egy párszor éreztették ezt velem, holott én folyamatosan képezem magam csak nem húzok belőle anyagi hasznot, hanem egyre inkább nyitok a világ felé, egyre több minden érdekel engem a közélettől kezdve a politikáig. De a tömegembernek az számít, hogy milyen anyagi hasznot húzok belőle, milyen végzettsége, munkája van a másiknak, hogy majd később legyen egy kocsija, majd egy menő selfie képet feltegyen facebookra a kocsijáról, mikor épp megy edzeni. Nem vagyok irigy távol áll tőlem ez a magamutogatás. Ez titeket nem idegesít? Mit éreztek akkor mikor ezt éreztetitek a másikkal? Mert erre is kíváncsi vagyok.
2017. júl. 22. 11:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Puzsér, te vagy az? :D


Amúgy de, hülyeség.

2017. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Sokszor kérik számon ezért Puzsér pedig csak googlen egy pár kattintás és beadja a wikipédia oldalát. :D
2017. júl. 22. 11:11
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

"Alapból, hogy az ember megszületett már azzal letett valamit az asztalra a puszta létével."

Mégis mit?

2017. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 Leírtam a puszta létével. Tiszteletbe kell tartani az a másik életét.
2017. júl. 22. 11:17
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

LOL :D


Ki a faxt érdekel. Hol, milyen körökben téma ez ?, mit tett le az asztalra :D A konyhakést :D

2017. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem az a szöveg undorító, hogy amiért a szüleid védekezés nélkül szexeltek, anyád kihordott, megszült, ketten felneveltek, azért TE már letettél valamit az asztalra.

Mégis mit? Most essünk hasra, amiért nem haltál éhen öszántadból, és elfogadod az ételt a szüleidtől, amiért megdolgoztak?


Azért nem érted ezt a "mit tett le az asztalra" dolgot, mert te eddig xart se tettél le. De ugyanúgy elvárod a tiszteletet és a megbecsülést, csak nulla energia befektetéssel.

Ez az, ami nem megy. Ezeket ki kell érdemelni. Ha nem vagy hajlandó, akkor pedig ne várd el!

2017. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy ez a frazis kicsit elcsepelt es nagyon benan hangzik olyan ember szajabol, aki kozbe meg mondjuk, mikozben valamit letesz az asztalra, a masik oldalon meg mondjuk hazudozik vagy becsap masokat vagy barmi, nagy buszken allitja magarol, mi mindent eler, de ez is csak viszonyitas kerdese, kozbe majmoljak a eztmegazt, de nem is ez kene, hogy a cél legyen, ugye?
2017. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezt rendszeresen olyanok hangoztatják, akik olyan dolgot "tettek le az asztalra" ami miatt inkább szégyenkezniük kéne, de ők magukban pozitív teljesítménynek könyvelik el. Legtöbbször ugyan ez a helyzet amikor az "azért bírálsz mert irigy vagy a teljesítményemre" mantráját hangoztatják.
2017. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#6 Tudtam, hogy lesz ilyen proli megmondóember! :D Én nem várom el azt, hogy éljenezzek, mert megszülettem, hanem ne kérjék azt számon, hogy mivel telt el az mondjuk az 5-6 évem, miket csináltam. Proliságnak ez a legalja.
2017. júl. 22. 11:36
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Az a véleményem, hogy nem kell ezzel foglalkozni nagyon. Ha minden tőle telhetőt megtesz az ember, hogy fejlődjön, akkor nyugodtan alszik. Szerintem az az undorító, hogy az emberek folyton összehasonlítják magukat másokkal, és azzal foglalkoznak, hogy kinek milyen kocsija, nője, háza, satöbbije van, ahelyett, hogy a saját dolgaikra koncentrálnának. Számomba egy hortobágyi juhász is értékes ember. Mondjuk ő nem is szelfizik, meg posztol.
2017. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!