Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről akiknek elől, látványosan hiányos a fogsoruk?

Figyelt kérdés
Mire gondoltok, ha láttok egy ilyet? Pl. hogy igénytelenségből nem csináltatja meg?
2017. júl. 23. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen is meg olyan is.

Valaki inkább oda adja paraként egy egy sebészeti műtét után az orvosnak és él tovább fog hijasan, valakinek meg nem telik rá egész egyszerűen. Tudod vannak aktív korú munkanélküliek, kiskeresetűek, nem mindenki rehabos , hogy betámogassa az állam a majdhogynem ingyenes fogászati ellátással. A nagy büdös semmiből vagy minimálbérből elég nehéz volna számlákat fizetni + 200 ezret elővarázsolni a műfogra avagy hidra.

2017. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%

Én mindig annak a híve vagyok, hogy jobb megelőzni, mint utána szenvedni.

Ergó simán meg lehet előzni, hogy tönkre menjen az ember fogsora:

pl. napi rendszeres fogmosással, cukros ételek-italok mellőzésével, és figyeljünk oda a vitaminbevitelre is.


Hogy mi a véleményem?

Sz.r ügy. Miért kellett idáig eljutnia, hogy így nézzen ki? Számomra inkább erősebb hanyagság érzése mint az igénytelenségé. Ha tudja, hogy kevés pénzből él, akkor odafigyel mindenre, pl. egészség, fogazat.. amikért sokat kéne fizetni, ha megromlik.

Ha meg van pénze és lusta megcsináltatni, na akkor inkább beszélek igénytelenségről.

2017. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Már 11 évvel ezelőtt 75 ezerrel húzott le a fogorvos (TB támogatott), mennyi lehet a tarifája ma, 2017-ben vajon ?! Csak mert az átlagkereset olyan 106-110 ezer nettó.
2017. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom őket, mert rosszul / idétlenül néznek ki, és valószínűleg nincs pénzük megcsináltatni :-(
2017. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Lehet baleset miatt is hiányos, meg igénytelenségből is. Nem biztos, hogy első látásra meg tudom ítélni, hogy ki melyik kategória.
2017. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Oka a lepontozásomnak????
2017. júl. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

2# nekem pl. fogcsíra hiányom van és ezzel bőven millió forint felett jönnék csak ki. 22 éves vagyok és diákmunkából 120 000 körüli összeget kapok kézhez.

(Erre semmilyen támogatás nincs)


Az a baj, hogy szerintem mindenki azt hiszi, hogy igénytelen vagyok...

2017. júl. 23. 14:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, és ez hogy alakult ki nálad? Mióta tart ez?
2017. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ez olyan, hogy egyes fogak egyszerűen nincsenek, nincs csíra... Vagyis a tejfogak elvesztése után ott nem nő semmi, genetika. Álltalában szemfogak, vagy metszőfogak. Nekem előbbi. Csak így ez az egész fogsort ös$zebas$za, minden fog elcsúszik. Így fogszabályzás és implantátummal való pótlás kell, van olyan ismerősöm akinek majdnem 3 milliót kellett fizetnie.
2017. júl. 23. 14:55
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

"Sajnálom őket, mert rosszul / idétlenül néznek ki, és valószínűleg nincs pénzük megcsináltatni :-("


Napi cigizés meg alkoholra van pénzük.

2017. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!