Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jelölnek be facebookon...

Miért jelölnek be facebookon ismeretlen emberek?

Figyelt kérdés
Annyit látok, hogy van közös ismerősünk, de soha nem is beszélgettem egyikkel se, és maximum csak látásból ismerem őket (gimi). Amikor meg visszajelöltem párat, egyikük se írt , hogy mi a helyzet, vagy hogy milyen információt szeretne tőlem.

2017. júl. 23. 19:30
 1/9 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Lány vagy?


Sok oka lehet: meg akar ismerni, ismerőst gyűjt, beszélni akar veled, tetszel neki stb-stb.

2017. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy több ismerőse legyen.

Vagy kíváncsi, lesni akarja a képeid.

2017. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16F
2017. júl. 23. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Összekever mással
2017. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokak számára ha már látott párszor, és valamiféle módon egy közösségbe tartoztok (munka,suli,edzés...) az már elég érv ahhoz, hogy bejelöljön facebookon. Nem kell különösebb indokot keresni, az ilyen emberek gyüjtögetnek. Én azért vissza szoktam jelölni akiket látásból ismerek, de például most 750 ismerősből töröltem egy csomót, maradt 430 körül. A jelentéktelenebbeket, akikhez kb semmi közöm, eltüntettem
2017. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát utolsó! Ez elég bunkó dolog.Azt meg értem, ha valakit nem jelölsz vissza csak azért mert látásból ismered de, ha már egyszer visszaigazoltad......

Hogy van ez? Tegnap még ismerted, ma meg már nem ismered?

2017. júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki csak növelni akarja az ismerősei számát, más esetleg kíváncsi rád, stb. Számtalan oka lehet.
2017. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem fognám el ilyen drámaian. Nyilván ha találkozom velük és esetleg ők is megismernek, köszönök nekik vagy akár el is beszélgetek velük. De változtattam a felfogásomon az évek alatt, és azokat szeretném az ismerőseim között látni, akikkel összeköt valami, legalább minimálisan
2017. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Facebook platformnak az lenne elvileg a pontos célja, hogy az ismerőseiddel akiket ismersz és a közeli ismerőseiddel barátaiddal, rokonokkal és a családoddal tudd ott tartani a kapcsolatot. De! Sajna már a Facebook, ha fizetőssé válik már lehet ezekre se lesz lehetőség egykönnyen, nemhogy még minden tiszta ismeretlent vissza jelölgetni.
2023. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!