Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen idétlen helyzettel mit...

Ilyen idétlen helyzettel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy a családban elterjedt, hogy a feleségemmel alkeszek vagyunk.

Ez igazából két okra vezethető vissza:

1.Valóban szoktunk fogyasztani, de egyrészt mértékkel, másrészt nem kiütésig.

Tehát van, h előkerül egy üveg bor hétvégén vagy kettő aztán kb hajnalig elfogyasztjuk, közben beszélgetünk meg szeretkezünk.

Így JOBB a szex is, valamint jobban rá tud hangolódni az ember a másikra, megy egy kis zene is szól, esetleg táncolunk.

Tehát én úgy gondolom, hogy egy ilyen felállásban 1-2 üveg nem sok, ha azt nézzük, hogy mondjuk este 7-től reggel 4-5-ig felvagyunk. Ez kb 4 pohár fejenként, szal 2 óránként egy pohár.

2.Valóban rátettünk, mert poénkodtunk mindig, vagy ha rákérdeztek, akkor simán rávágtuk, hogy persze, két naponta KO, nem tudok a WC-re kimenni :D

Aztán az évek alatt meglett a hatása, mert most már tényként van kezelve, hogy alkoholisták vagyunk. :D

Aztán ugye ha elkezdünk magyarázkodni, gáz.

Ha elhallgatjuk mostantól, feltűnő :D

Így meg zavaró jelen helyzetben :D

Mit tennétek?


2017. júl. 24. 22:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Én rámondanám, ha feljön csak úgy poénosan, h úgy látszik öregszünk mi is, már nem megy csak 2-3 pohár, éjfélkor meg már alszik mindenki, örülök, ha egy gyors menet belefér. pedig a régi szép időkben... am meg aki ismer, gondolom tudja, h nem vagytok alkeszek, mások meg le vannak ejtve :)
2017. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Piszok menők vagytok :D Tik vagytok az új példaképeim :D
2017. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni. Egyik füleden be a másikon ki.

Rólam meg azt terjesztették, hogy valami szekta tagja vagyok, mert látják, hogy minden nap azonos időben elmegyek valahová, és 2 óra múlva jövök haza. Tutira vették, hogy vagy jehova vagyok vagy valami más vallású. Soha senki nem kérdezte meg, hogy hova megyek, csak szekta tag lettem. Nem is mondják a szemembe csak úgy beszélnek, hogy én is halljam.

PL: Jaj a jehovák olyan ostobák, reméljük a családból senki nem az (majd rám, néznek)

vagy:

- Pista azanyád, ne káromkodj, van aki nagyon hívő köztünk..(és megint rám néznek)


Én csak azért sem mondom el, hogy csak egy konditeremben izzadok, mert ha nem mennék akkor híznék. (nem figyelek az étkezésemre, de mivel minden nap edzek, így kordában tudom tartani a súlyomat) Én csak vigyorgok..

(és ez megy évek óta)

2017. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kössz mindenkinek a választ, de tényleg kellemetlen.

"Tudom nagyon jól, hogy isznak, mint a kocsmai gödények, de mit tud velük csinálni az ember??"

Na hát kb ez megy a hátunk mögött :D

2017. júl. 24. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Röhögjétek ki őket :D

Ha csak azzal tudnak foglalkozni, hogy ti mit csináltok, akkor csak röhögni lehet rajtuk :D

2017. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Nincs mit szépíteni, az a nagy büdös helyzet, hogy ti tényleg alkeszek vagytok.


Megesik ez más családokban is.


Ezt a véleményt a családotok alakította ki rólatok (és minél jobban kapálództok ellene, annál alkeszebbnek tartanak majd benneteket)

2017. júl. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozzatok vele :)

Minden csoda három napig tart illetve úgy is izzadtságszagú lesz az egész.

Az első ötlete viszont jó.


"Nincs mit szépíteni, az a nagy büdös helyzet, hogy ti tényleg alkeszek vagytok."


Ez neked miből jött le?

2017. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!