Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pénz ad önbizalmat egy...

A pénz ad önbizalmat egy önbizalomhiányos embernek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 12:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szerintem nem attól mert valakinek van pénze nem lesz több önbizalma,de mondjuk ez ember függő
2017. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
nekem sokat adott .. most nincs,jól meg is csappant az önbizalmam
2017. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha te magad keresed meg, akkor igen. Ha nem, csak úgy az öledbe hullik, arról nincs tapasztalatom.
2017. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dehogy ad. Tapasztalatból mondom
2017. júl. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem ad. Én szüleimmel élek és tudok félretenni, de nem adott önbizalmat, hogy félretettem.
2017. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, mert több pénzből divatosabban lehet pl. Öltözködni, minőségibb sminkeket, hajápolási termékeket tudsz venni, ami szerintem sokat jelent.
2017. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy ad. Hiszen a pénz körül forog az életünk. Ha nincs az frusztráló, ha van, akkor boldogabbak leszünk. De ha pénzen kívül semmi másunk sincs, akkor könnyen boldogtalanok, önbizalomhiányosak lehetünk.
2017. júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen ad. De nem minden területen.

Most, hogy van némi pénzem olyan dolgokat tudok megvenni amiket idáig nem engedhettem meg magamnak. Magabiztosabban vásárlok ezáltal. Hogy tudtam venni normálisabb ruhákat dobott a külsőmön így emberek között kissé magabiztosabb vagyok.

Ugyanakkor párkapcsolati részéhez egy fikarcnyit nem tett hozzá szóval pl. Nők terén ugyanúgy nincs meg az önbizalom.

Szóval segít, de nem minsen területen és nem tesz csodát a pénz sem.

2017. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bogesz222 válasza:
Amióta gyűjti a zsebpénzét az öcsikém , sokkal nagyobb az önbizalma, pedig szinte egyáltalán nem volt neki. Bár szerintem ugyanezt a kívánt hatást érte volna el az is, ha nem pénzt, hanem pl. bélyegeket, vagy más kisebb tárgyakat kezd el gyűjteni.
2017. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos embernél talán még rosszabb a sok pénz hatása. Tönkreteheti.
2017. aug. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!