Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tulságossan félénk és önbizalo...

Tulságossan félénk és önbizalomhiányos lennék? Ti mit gondoltok a félénk fiukról?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok [nemsokárra 15] és 8. ba járok.Szerbiai vagyok... a sulimban mondhatni hogy csak azok a tipikus ecsetfejű gyerekek vannak kivéve engem és pár haverom.A lányok is alig 10 évesek de már push up melltartót hordanak és sminkelik magukat.Ez miatt elég önbizalomhiányos vagyok és egy kisebb depim is volt. Tavaly fél osztály [persze az ecsetfejű barmok] engem szivatott , most már leálltak vele mivel már az idegrendszerem is annyira tropa hogy aki beszól annak behuzok egy nagyot.Pedig nem voltam az a verekedős fajta [meg igazából azért annyira most sem vagyok, probálom magamban tartani].De nem annyira megy, a tanárok is már csak azt sorolják hogy mi van velem? Ezek a dolgok a jegyeimen is meglátszódnak. 1. óta 4 es tanuló voltam [tavaly pont 3,50 voltam] most 8. ban meg 3 egyessel startoltam matematikából.Csak 2-3 barátom van [de ők nagyon jó barátaim]akiket téleg a barátaimnak tartok meg még 1-2 netes ismerős.. a többi ember nem igazán érdekel, már nem úgy ismerkedek mint régen és félénket közeledek az idegenek felé. Multkor is mikor fodrásznál voltam a semmitől eléggé elfogott a pánik.


Lányokhoz meg végkép nem merek szólni , max. facebookon írok nekik de ott is már a szia után vagy nem írnak vagy elküldenek a fenébe.Ha a valóságban megszólítana egy lány szerintem meg sem mernék szólalni.



2015. okt. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A félénk fiúk tutira nem nagyszájúak,szóval kedvesek, és cukik, barátságosak, szerintem ez mindenképpen jót jelent. Egyébként meg lehet,hogy túl félénk és önbizalomhiányos vagy, picit úgy tűnik, hogyha már csak a verekedésben látod az egyetlen "védőpajzsodat", védekezési lehetőséged; de ez mondjuk inkább elkeseredés; viszont én asszem, hogy önbizalomhiányod is van azéé rendesen; de hát én megoldást nemtok sajnos:S.
2015. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:C nagyrészt én is csendben ülök és figyelek az órákon de azért ha már 2-3 kis páwa rólam suttog hától nem hagyhatom.


és egy kicsit félek hogy mi lesz középsuliban.

2015. okt. 26. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Asszem, van valami kő, a labradorit, és annak ha jól tudom, van önbizalomnövelő hatása, ha az aurádban tartod; akár gondolom éjszaka is. De mondjuk nem tom, én ilyet még nem próbáltam. 1. vagyok, ez az előbb nem jutott eszembe.
2015. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem igazán hiszek az ilyen csoda kövekben :D meg elég drága is ahogy nézem.
2015. okt. 26. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem kérdezel,én pont inkább az önbizalomhiányos emberekkel jövök ki jól és őket tisztelem,nem azt,aki állandóan pofázik,bunkó és beszólogat másoknak.15/L
2015. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia. Talán én tudok segíteni neked, hogy hogyan viselkedj egy lány közelében. Írj rám, nem harapok. :D (lassan 14 éves lány)
2015. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
írtam
2015. okt. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!