Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit csináljak?!?! Tönkrem...

Most mit csináljak?!?! Tönkremegyek!

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy elérhetem életem álmát.. Tényleg! (Most nem írom le mi az. Nem az a lényeg). Értesítettek is la, hogy tuti sikerülni fog, készüljek. Jó, én iszonyatosan beleéltem magam, iszonyatosan örültem, mert ki ne örülne annak?! Először el se hittem, szinte megőrültem az örömtől, soha nem örültem ennyire. Készültem is, meg minden... Erre most nemrég szóltak, hogy ez még se fog menni, bocsánat hogy téves tényeket közültünk veled... MI?! NEM HISZEM EL! EKKORA POFONOM MÉG SOHA NEM VOLT!.. Most tényleg, mit csináljak?! Ott volt előttem, erre meg mégse siekrül, pedig iszoynat közel voltam, abban is éltem... Mit csináljak?!? :'( :'( :((((((. KÉREM NORMÁLISAN VÁLASZOLJATOK, hihetetlenl szar kedvem van, hihetetlen csalódott vagyok, csak erre tudok most gondolni...

2017. júl. 26. 15:48
 1/9 Captain Logic ***** válasza:
34%
Értem, hogy szar neked, de mi mit csináljunk ezzel?
2017. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Így egy picit nehéz hogy nem tudom miről van szó de azért megpróbálom.. Nos igen,ez elég rossz hogyha egy számodra ilyen fontos dologba beleéled magad és kiderül hogy nem valósul meg, viszont ezelőtt is éltél és (reményeim szerint) boldogan. Ha van még rá esély hogy egyszer valóban teljesüljön ez a dolog akkor nincs más teendőd csak várj vagy ha tudsz akkor tegyél érte mint eddig is. Ha többé nincs rá esélyed akkor találj valami új célt /álmot. Tudom, könnyű mondani de ez talán segít kiheverni ezt a csalódást. Sok sikert :)
2017. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Konkrétumok nélkül nem tudunk érdemi választ adni.
2017. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért lenne jó, ha leírnád az álmodat, mert nagyon nem mindegy, hogy mi az. Halálos beteg vagy és új vesére vársz, de tévedtek, és meg fogsz halni, vagy nem vettek fel a barátok köztbe statisztának. Érzed a különbséget?
2017. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudjuk mi volt, így ne várd hogy segítsünk
2017. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Tök egyszerű. Most nem jött össze, majd összejön máskor. Annyi baj legyen. Fel kell állni és menni tovább a cél érdekében.


A tanulságot pedig le kell vonni. Mi is az? Hogy nem éljük bele magunkat semmibe addig, amíg meg nem történik!!! Főleg nem olyan szinten, hogy azt érezd ettől tönkremész. Nem téged vágtak át, te vágtad át saját magad!

2017. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Azt szabad megtudnunk azért, hogy miről van szó?
2017. júl. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Konkrétum nélkül ez kamu.
2019. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!