Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem tönkremegyek, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem tönkremegyek, nem tudom mi lesz velem. Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés

Mindig is egy társasági ember voltam, sportoltam, sok helyre jártam. Több társaságnak is kedvelt tagja vagyok, nem egy befordult otthonülős srácnak ismernek. 12-13 éves korom óta vágyok barátnőre, akkoriban próbálkoztam az első lányt elhívni sétálni, nem jött... Telltek az évek a gimnáziumban mindenkinek lett barátnője és én is próbálkoztam hátha nekem is lesz. Gimis évek alatt körülbelül három lányt szemeltem ki magamnak akik megtetszettek és úgy gondoltam lehet valami. Közülük egyel eljutottam addig, hogy két évnyi udvarlás, ajándékozás, kirándulás és egyéb dolgok után összejött, helyettem egy másik sráccal. Mindig is sportos, magas srác voltam, de mégis eljártam puszban edzeni, futni, hogy hátha jobb leszek a lányoknál. Nem lettem gyúrós konditöltelék, abba is hagytam, mert nulla eredménye lett, izmomzatom változott, csak más nem. Márkás ruhákat hordtam egész életemben, szóval így a felszínes dolgokat elég jól teljesítettem. Nem vagyok sem félénk, befordult, sem egy hangos egyén. Többnyire segítőkész, rendes ember vagyok ezt messzemenőkig tudnám részletezni, de itt nem szeretném. Vannak rossz tulajdonságaim is, de ahogy észlelem a környezetem elfogadja ezeket, nem kirívóak.

Gimi után jött az egyetem, nem görcsöltem a barátnő keresés miatt, gondoltam itt 100% és lesz valakim. Eljártam a népszerű szórakozó helyekre, egyetemi könyvtárba, sport kurzusokra, de semmi. Volt egyetlen randim ahova én hívtam a lányt, nem is feltétlen tetszett külsőre, de megfogott benne valami. Sajnos voltak akadályai, hogy összejöjjünk, így nem lett semmi. Nemrég egy lány szinte letámadott az ismerkedési szándékával a semmiből, beszélgettünk, ő sem volt az ideálom, de egy randiba belementem volna. Kerestem később, de válaszra sem méltatott és ő sem keresett. (Szerintem csak szexet akart akkor és ott, én meg ugye a randizáson agyaltam így keresett mást.)

Szóval itt vagyon huszon pár évesen, soha semmi közöm nem volt egy nőhöz sem. Sem egy csók, semmi. Szórakozó helyen nem is keresgélek már, nem mernék csókolózni ott senkivel, ha egymásba botlanánk mondjuk kicsit részegen, mert totál tapasztalatlan vagyok. Önbizalmam volt régen, néha mostanság is összekaparok valamennyit, de elég nehéz. Úgy érzem nem kellek senkinek. Szűz lányt esélytelen találnom ebben a korban aki képes lehet tolerálni a tapasztalatlanságom. Mind túl van már pár kapcsolaton és szexpartneren én meg még a kézfogáson izgulok. Nem tudok velem egy szinten levő lányt ebben a korban aki tetszik is. Reménytelennek érzem az egészet és tönkretesz. Félek, hogy belebetegszem.

Szexkapcsolat nem kell és prostihoz sem megyek, ezektől én többnek érzem magam és többet akarok. Elvileg a nőknek is több kell, de sorban azt látom, hogy mindet dugja valaki. Nahát náluk sincs kedvem kapcsolatot kezdeményezni, hogy huszan használgatták én meg majd vegyem feleségül.


Úgy érzem mindet megtettem azért, hogy boldolg lehessek, de eredménynek halvány jelét sem éltem át. Azt látom, hogy megint el fog tellni pár év, 25 leszek és könnyen lehet, hogy ez nem fog semmit sem változni. Jelenleg a remény megvan még bennem, de nem fog évekig tartani. Vagy felemésztem magam és a szervezetem kinyírja önmagát vagy feladom én. Nyomok egy Esc-et és ennyi volt...


2017. júl. 15. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Van egy ismerosom, ahol a most mar nonek volt jo par kapcsolata, a pasinak meg semmi annyi idosen, mint te. Most lesznek egyutt 16 eve.


En se voltam meg senkivel sem egyutt,de nem erzemnmagam egyaltalan elveszettbek.


Neked se kene, a leiras alapjan teljesen normalis lehetsz,es meg sok ilyen fiut ismerek, de lanyok is vannak, akiknek meg nem volt semmi. Csak ok csendesebbek, nem ilyen ejjeli pillangi eletuek.

2017. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem süt rólad a bizonytalanság ami a tapasztalatlanságodból fakad. És ezt érzik meg a csajok... Vagy nagyon ronda vagy.
2017. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod most van egy kis bibi pont rossz korban vagy mert a veled egykorú csajok az idősebbeket favorizálják. Nekik kell egy komplett férfi, aki irányítja őket, használja keményen és feltud vágni a barátnői előtt. Ezért a 20 év feletti csajok simán 15 évvel idősebb pasikkal nyomulnak (tudom én is 37 vagyok és rengeteg 20-on éves csaj nyomul rám, persze nekem nem kapcsolatra kell, de megadom nekik ami kell keményen). Szóval a mai veled egyidős srácok így gyakorlatilag kicsit a kor csapdájába estek és elvárásokéba, hogy egy 20-on éves csajnak 30 feletti érett férfi kell. Majd eljön a te időd is nem kell félni. Legyél, mindig magabiztos, laza, igényes és egyéniség nem a márkás ruhák teszik az embert!
2017. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, rengeteg lány ismerősöm van 30-40-es csávókkal. Azt mondják azért, mert azok a férfiak sokkal komolyabbak. Közben meg pont, hogy ők használják csak a testüket.
2017. júl. 15. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Online próbáltál már ismerkedni? Nem társkeresőkre gondolok, hanem akár játékokon keresztül, vagy fórumokon. Ha nem lett volna az online ismerkedés, én is hasonlóan tapasztalatlan lehetnék, haverom meg egy időben állandóan WoW-on szedte össze a lányokat akikkel találkozgatott. :D


Nem irigyellek, mert tényleg megteszed, amit tudsz. Társaságba jársz, bulizni, sportolsz, ügyelsz a megjelenésedre, nem a külső alapján válogatod a lányokat, ezzel már túlteszel az itt rinyálók nagy részén.

Azt mondjuk nem értem, hogy szórakozóhelyen azért nem akarsz csókolózni, mert félnél. Én inkább azzal indokolnám, hogy az első csóknak - főleg huszonévesen - azért meg kellene adni a módját, és jobb, ha nem egy részeg ribivel történik meg szerintem. Amúgy senki nem mondaná meg, hogy neked ez az első, hidd el, szóval ha neked nem fontos, amit az előbb írtam, akkor fuss neki, szombat este jön.


Amúgy meg lehet ezt a korra fogni, de örök érvényű igazság, hogy 30-40-es férfiak közül csak az jön össze 10+ évvel fiatalabb lánnyal, akit a saját korosztálya és a pár évvel fiatalabbak kiröhögnek. :)

2017. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon gépezek és játszani meg főleg nem szoktam. És valóban valami ribinen nem akarom a száját a közelembe, sem elsőre sem tizediknek.
2017. júl. 15. 14:15
 7/9 anonim ***** válasza:

a fővárosban élsz?

mert ha igen, azért ott több lehetőség van...

2017. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
komám 24 vagyok én is engem az foglalkoztatott hogy a világ elismerjen a megvetés után amit egész gyerekkoromban élvezhettem után de tudom hogy lesz barátnőm nemsokára sajnos a tökéletesség csak illúzió viszont egyben a legnagyobb cella is amely bebörtönöz
2017. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, előtted az élet -fel a fejjel!

Valaki nálad 10 évvel idősee és még nincs semmije.


Nézz ki magadból! Az mindig segít!

:)

2017. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!