Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen tönkremegyek. Mit...

Teljesen tönkremegyek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A munkahelyem a csőd szélén van,augusztus óta már több embert elküldtek. Állandóan attól rettegek, hogy én leszek a következő, de ha nem elküldenek, akkor is előbb-utóbb, csak idő kérdése, vége a cégnek. Az idei karácsony mondhatni szörnyű volt.

Június óta padlón vagyok párkapcsolat terén is, nem tudok helyre jönni. Állandóan görcsben vagyok, már nevetni sem tudok. Édesanyámmal lakom, de a kettőnk fizetése így is nagyon kevés, hát még úgy, ha én munkanélkülivé válok.Éjszaka rémálmok gyötörnek, de olyan szinten, hogy már sokszor jobbnak látom nem is aludni. Az aktuális gondjaim mellett az álmomban még megjelennek a régi fájó dolgok is és ezek így együtt, a valóságosnál még rosszabb, torz képet festve mégjobban tönkretesznek. Amikor az álomból felébredek, sokszor órákig ezeknek a hatása alatt vagyok, mintha nem tudnék "kijózanodni" és egyre nyomorultabbá teszik a napjaimat.


2014. jan. 13. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ne süllyedj bele a gondokba kezd megoldani őket, már most keres másik munkát.
2014. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Kezdj el másik munkahelyet keresni. Aztán járd az utcákat a friss levegő, az emberek látványa jo hatással van az idegrendszerre.
2014. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
64%
Sztem is kezdj el új munkahely után nézni, ill. keress magadnak valami elfoglaltságot, hobbit, amit szeretsz, és amivel lefoglalhatod a gondolataidat. Akármi lehet az, amit szívesen csinálsz. És menj emberek közé, barátaid vannak?
2014. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A baráti társaságomból 2 ember maradt meg. Haverok azért vannak többen is. Velük tudok beszélgetni, dem ár sokszor azért nem teszem, mert nem akarom folyton őket is lehúzni a sárba. Amúgy 27 éves nő vagyok.
2014. jan. 13. 19:03
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
már most fejezd be az önsajnálkozást,tégy érte kérlek,és minden jobb lesz,akarnod kell nem csupán siránkozni,arról ami már SZAR.
2014. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az önsajnálat sehova nem vezet. Én csak szeretnék olyan emberektől tanácsot kérni, akik már voltak hasonló helyzetben. Érdekel, hogy más hogyan jutott ki a gödörből.
2014. jan. 13. 19:11
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Úgy van, fürödj csak az önsajnálatban és a siránkozásban. Augusztus óta sok száz önéletrajztot elküldhettél volna, rég lehetne másik munkád. Soroljam még? Ahelyett, hogy rinyálsz és sajnálod magad, TEGYÉL ELLENE. Nincs párod. ÉS AZTÁN? Majd lesz. Ébredj már fel ember.
2014. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
7-es teljesen jól írja...amúgy meg mástol várod a sült mikulást? most komolyan,azért vagy ember ,hogy magad rántsd ki a szarból....vagy mire vársz tulajdonképpen.
2014. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

0-24-ben nézd az állásokat és csinálj egy jó önéletrajzot, kezdj el járni interjúkra.Ha elsőre nem jön össze akkor se add fel.Érdemes lenne felkeresned egy pszihológust.Tb fizeti, élj vele remek tanácsokat adhat.Nem tudsz azon változtatni ami biztosan eljön, ha már hónapokkal előte is roncs vagy, nem segítesz.Ez kihat az egész megjelenésedre talán egy interjún sem azt sugárzod majd amit elvárnának.

Nem tudom kistérségben vagy nagy városban élsz-e.Ha előbbi akkor vedd számba h talán másik városba kell majd dolgoznod, csak elsőre drámai a legtöbb változás.

Ha nagyobb városban élsz nagyobb eséllyel is találsz új munkát.


Ha az élet úgy hozza, hogy vége a munkádnak, akkor gondolj bele, talán azért lesz munkahelyváltásod h új embereket ismerj meg, ki tudja talán életed párjád!

Fel a fejjel.Az egzisztenciális válság szörnyű dolog, de meríts erőt abból h sokan mennek át rajta, és sokan állnak fel a padlóról.Nem felelsz még gyermekért hogy igazán rossz legyen.Sok szerencsét!!!!!

2014. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Készíts kezdetnek egy önéletrajzot. Azt küld el minden cégnek ami a környéken van. Ahova lehet személyesen vidd be. Azt értékelni szokták, kérd azt, hogy ha megüresedés van szóljanak neked. ne félj, tudom könnyű ezt mondani, de hidd el mindenki munkanélküliként kezdte az életet, másrészt ez most neked egy lehetőség lesz, hogy egy sokkal jobb munkát találj, jobb fizetéssel!
2014. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!