Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs saját életük az...

Miért nincs saját életük az embereknek?

Figyelt kérdés

Pontosabban:ha jól nézek ki, mindenki meg akar b_szni, leszólít, füttyög, rámmászik.

Ha pedig egyszerűen,igénytelenül megyek, akkor megszólnak hogy milyen ronda vagy, megjegyzéseket tesznek, kiröhögnek.

na most leszarom 10-ből 9x, de egyszer k_rvára felidegesít és nekimegyek az illetőnek.

Mi a jófaszér nem tudnak a saját életükkel foglalkozni? Én örülök ha magamra meg a szeretteimre oda tudok figyelni, nemhogy másokat csesztessek.

Mit csináljak? Most kifakadtam mert elég sok minden van a fejemen. Ez csak hab a tortán

Ki mit tesz ilyen helyzetben?


2017. júl. 26. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
egyébként csak úgy bármiféle kötekedés nélkül, most jelenleg te is másokkal foglalkozol ahelyett, hogy szelektálnád, ignorálnád azokat a dolgokat, amire nincs szükséged...mindenkinek a saját lelki nyomora, hogy mire fordítja a szabad perceit. ha valaki attól érzi magát jól, hogy másokat piszkáljon, minősítsen, hát tegye, de sokkal élvezetesebb a dolog, ha ezzel a kiszemelt embert fel tudja idegelni...szóval ha tudomást se venne az egészről senki, egy idő után üres lenne az egész...
2017. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
24%
Én is ezt mondtam:)de néha tenyleg no létemre péppé vernek valakit és néznem ahogy ott nyög fájdalmában.par barmot akik úgy bámulnak h már szó szerint érzem h levetkoztetnek a szemükkel.
2017. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem miért oltjátok szerencsétlent. Nő vagy nem, irtó idegesítő, ha mész csendben az utcán, senkihez nem szólsz egy rossz szót sem, de azért 1-2 IQ nuku megtalál, és úgy gondolja ő most beszól, mert az "demenő".

leereszekedni a szintjükre nem érdemes, az tény, de ha meg az ember ráhagyja akkor ő a lúzer, akinek csak úgy be lehet szólni.

Igen engem is idegesít az ilyen, hogy valami kis senki, miért is érzi kényszernek hogy akárkinek is szóljon egy rossz szót is.

2017. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ajjaj kis gyks huszárok lepontoztak most megyek és eret vágok:(

#szanalmasmagyarembereklvl89999

2017. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
37%

"de azért 1-2 IQ nuku megtalál ... ha meg az ember ráhagyja akkor ő a lúzer, akinek csak úgy be lehet szólni.

... valami kis senki, miért is érzi kényszernek hogy akárkinek is szóljon egy rossz szót is."


Miért miért. Te magad írod, hogy IQ nuku. Akkor mit vársz? Nem tehetnek róla, ők ilyenek. Az ilyenen egy nő túllép, és nem írja ki - főleg nem olyan stílusban, ahogy a kérdező - a gyk-ra.

2017. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!