Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire szoktatok gondolni a...

Mire szoktatok gondolni a buszon/vonaton/villamoson. Utazás közben mikor bámultok kifelé az ablakon?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kulturált, értelmes válaszokat írjatok!:)
2015. márc. 11. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig másra. Van amikor az aznapi teendőkre, történésekre gondolok, hogy mit hogyan kell majd , vagy hogyan kellett volna csinálnom. van, hogy teljesen kikapcsolok. van hogy a múlton rágódok, vagy csak élvezem a tájat (ha városon belül vagyok akkor azt). ez a 4 opció szokott nálam fennállni.
2015. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%

A párommal utazom, nélküle sehová sem megyek, s ő sem, maximum munkába megy.

Ezért általában rá gondolok, ha hosszú az út, hogy hogyan aludjunk kényelmesen.

2015. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Távolsági járatokon arra hogy körbe kellene járni a világot. Természetet látva meg arra hogy mielőbb levehessem a biciklim a vonatról ha éppen velem van és minél többet tekerhessek a friss levegőn, távol a világ zajától.
2015. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig gondolok valamire, csak ha máshova néznek az olyan mint ha bámulnék valakit.

Szoktam gonsolkodni azon, hogy milyen könyvet írnék, filmet rendeznék, milyen az előttem ülő lány vagy, hogy mit kezdjek az életemmel.

2015. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy akkor történik nálam a napi format c/s, vagy megoldást próbálok találni az éppen aktuális problémámra.
2015. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha erre néha arra. Néha ábrándozom, hogy a leendő céges autómat, de ki fogom húzatni. :D Bár még nem is végeztem... Akkor van, hogy semmire ugyanis a férfi agy ilyen. Mi tudunk a semmin is ábrándozni még ha hihetetlen is. Akkor arra, hogy végre hazafelé tartok vagy a jó csajokkal fonok szép történeteket, akik velem szemben ülnek vagy legalább látótávolságon belül vannak. De a semmire való elmélkedés elég gyakori. Pihentetem az agyam. :D
2015. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!