Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emiatt gonosz ember vagyok?

Emiatt gonosz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Idén végeztem a gimnáziummal, és tegnap kiderült, hogy felvettek az egyetemre, aminek nagyon örülök. Az osztálytársamat viszont nem, és én ennek örülök, mert az egész gimnázium alatt ő volt a kis kedvezményezett, egyértelműen le volt neki zsírozva, hogy mindig jó jegyet kapjon, ha csinált valamit, akkor mindig engem szidtak le, stb... Gonosz ember vagyok, amiért örülök, hogy végre valahára ő is kapott egy pofont az élettől? Annyira irritált, hogy folyton csinálta a mocskosságait, aztán mindig én kaptam a fejemre...

2017. júl. 27. 09:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#9, hasonló volt a helyzet nálunk is.
2017. júl. 27. 15:43
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Örülsz rossz bukásának. Ezt nem nevezném gonosznak.
2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Clay Morrow ***** válasza:
54%
Nem vagy gonosz, sokszor én is így érzek.
2017. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem vagy gonosz egyáltalán :) nem is értem, hogy írhatták páran azt, hogy nem vagy képes a tiszta örömre, hiszen elsődlegesen annak örülsz, hogy neked sikerült. Az meg tök természetes, hogy elégedettséggel tölt el, hogy valaki, aki mindig jobban járt, mint te, annak ellenére, hogy nem érdemelte meg, most kapott egy pofont az élettől. Majd megpróbálja jövőre. :)
2017. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!