Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, akinek sikerült...

Van itt olyan, akinek sikerült leküzdenie a beteges féltékenységét?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, röviden annyit mondanék magamról hogy sose gondoltam volna hogy ilyen leszek!

Nagyon rossz nekem ez, párom felé egyelőre nem mutatom ki ezt a féltékenységet.

A gyerekkorom jó volt, kaptam

elég szeretet itthon. Aztán jött a suli, általánosba szürke kisegér voltam, gimibe pedig elég népszerű lettem, csak adtam önmagam elég laza természetű picit fiús lány voltam, akivel nagyon sokat lehetett hülyülni. Persze ez idő alatt jött ki az a fajta szeretet hiány amit egy pasitól szerettem volna kapni..nem egy havertól vagy szülőtől, tehát már nagyon szerettem volna kapcsolatot. Suli után jött az első szerelem. Nem bízom benne maximálisan mert volt egy két kisebb dolog ami nem tetszett..ez a kisebb dolog nekem hatalmas, mivel betegesen féltékeny lettem, ezek miatt nem bízom benne, illtve volt hogy leszolta a külsőm is ..nem sok az önbizalmam se.

Elhagyni nem szeretném ilyenek miatt, mostanába nem szólt le, és nem csinált semmi olyat, illetve sose csalt meg. Szóval változott. És szeretem..Próbálok benne bízni is ..de mindig eszembe jut mi volt..

Arra lennék kiváncsi hogy ebből gyógyult e már ki valaki? Hogyan? Mit tegyek? Nekem se jó ez nem akarok be kattanni! És tényleg nem hazudok, mer sose gondoltam volna hogy ÉN aki világ életébe laza volt, vicces, jópofa és normális átmegy egy ilyen beteg féltékeny hülyébe! :(

Akit részletesebben érdekel a sztori annak privátba elmesélem.

24L


2017. júl. 28. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmesélheted hogy mi történt.

De abból amit leírtál, nekem úgy tűnik hogy nem a te hibád. Nem bízol a párodban, mert tett olyan dolgokat amik megkérdőjelezik az ő szerelmét/hűségét, te pedig úgy reagálsz ahogy egy normális ember. Kételkedsz.

Esetleg egy mély beszélgetés segíthetne nektek, de ha nincs bizalom akkor...Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok.

2017. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!