Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenkinek van valami fóbiája...

Mindenkinek van valami fóbiája? Ha igen, Nektek mi?

Figyelt kérdés

én a metróállomásra nem merek lemenni, félek a metrótól... Félek az érintéstől és a tömegtől! És a családomtól..

Ti jöttök! :)



2017. júl. 28. 12:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos, pók, magasság... Na meg egy kicsit mindig félek, ha jegyet kell vennem... akárhol. :D
2017. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én a baglyoktól félek. Meg a busz meg a vonatállomáson félek hogy elütnek a buszok meg a vonatok.
2017. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Pók, magasság, hogy eltűnnek az emberek mellőlem, bohócok.

És az, hogy egy embert találok a lépcsőfordulónkon aki felakasztotta magát.

2017. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, miért olyan nagy divat mostanában mindentől ijedezni. Félcentis póktól, az utcára kimenéstől, macskától(?!)... de a legjobb a bohócoktól való félelem. Miért is kell félni egy bohóctól? Megölte John Wayne Gacy az egyik rokonodat, vagy mi?
2017. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Egyes betegségek, magasság, és talán a leghülyebb az, hogy egy banda összever a nyílt utcán.
2017. júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Pókok, rovarok mindenféle csúszómászó.
2017. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! szerinted ez divat? :D
2017. júl. 28. 13:02
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#4-esnek

Talán azért félünk legtöbben valamitől, mert rossz emlékek fűződnek hozzájuk. Fosok a békáktól is, ez van, kiskoromban megijedtem egytől, azóta is tartom jó szokásom.

2017. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Félek a helikopterektől. Mindig az a képzetem, hogy engem keres. Vagy pedig rám fog zuhanni. Ha az utcán meghallok egy helikoptert, bemenekülök egy üzletbe, kapualjba stb.
2017. júl. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ja én kihagytam, hogy félek a villámlástól.. meg majd szeretnék egyszer elmenni, utazni szép helyekre, de valószínűleg repülőre is félve fogok felszállni..

A félelmeket szerintem nem mi választjuk meg...

2017. júl. 28. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!