Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » örültél már valaki halálának?

örültél már valaki halálának?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?
2017. júl. 29. 12:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mikor Yasuo-t végre megölték, picit fellélegeztem.
2017. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

Még nem. De bármelyik mocskos gyilkos, erőszaktevő, pedofil, vagy állatokat kínzó féreg halálának tudnék örülni. Sőt, az előbb felsorolt hulladékok miatt a halálbüntetést is támogatnám.

Lehet emiatt szar embernek nézni, de én akkor is úgy gondolom, hogy ilyen emberekre semmi szüksége a világnak.

2017. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
A halálbüntetést valóban vissza kéne hozni. Egyetértek!
2017. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
0%
Örülnék pár beképzelt, szemétláda nő és férfi halálának, de sajnos még mind egészségesek és élnek.
2017. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem k.csögségből, mert minden ember élete lehet értékes, de ha Soros 10 évvel korábban meghalt volna, most nem tartanánk itt.

Bár lehet, hogy akkor mást utálnánk helyette :/

2017. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

sokan lepontozták. mindegy nem is érdekel, ettől még nekem az véleményem erről, amit leírtam. sokan nem értenek egyet velem... de én meg úgy vagyok vele, hogy szeressd felebarátodat... Az olyanok akik engem bántanak valószínűleg boldogtalan, lelki sérült emberek, nem mondom, hogy jó az amit tesznek. de én úgy gondolkodom, hogy úgy bánok én másokkal, ahogy szeretném, hogy velem bánjanak... ki akarná azt, hogy örüljenek a halálának?

Az emberek többsége gondolom arra vágyik ,hogy szeressék, és ha eljön az idő, szeretettel gondoljanak rá vissza, nem úgy ,hogy jaj de jó hogy meghalt.. szerintem ezt senki nem akarja... legalább is a normális emberek nem. (szóval most nem a terroristákra, meg a sorozat gyilkosokra gondolok, hanem átlag emberekre)..

én nem annak örülnék, ha meghalnának a rossz emberek, hanem annak ,ha jól cselekednének, és nem bántanák a másikat.

2017. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 szerintem nagyon jól gondolkodsz :) (itt most lepontozták azt is, hogy nekem más jellegű örömeim vannak - pedig ez is fontos, hiszen senki sem lesz boldogabb egy másik ember haláltól, nem örül neki, csak azt hiszi mérgében, a "káröröm nem öröm"). Szívből örülni csak jónak és szépnek lehet)
2017. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Az én válaszom is lepontozták.
2017. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Igen. A rendszerváltásként emlegetett káosz idején pezsgőt bontottam és megünnepeltem egy sokak által magasztalt, vezető posztot betöltő személy halálát, - mert annyit egész addigi életemben nem szenvedtem, mint a rendszerváltásként aposztrofált események első néhány évében. Akkoriban az emberek nem napról napra, hanem percről percre éltek túl, - akkora bizonytalanságot tartottak fenn az akkor hatalmon lévők. A pénz vásárlóereje másodpercenként romlott és a zavarosban halászó szemétládák pedig az emberek nyomorára telepedve élték világukat, - gazdagodtak érdemtelenül gyorsan és mértékben. Az ország akkori vezetői pedig az eseményektől szándékosan cinkosan elfordulva adtak teret a jelenségnek, - amely számos, későbbi családi tragédia forrásává is vált.
2017. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok rosszindulatú ember van.

Megfogadtam,hogy nem halok meg előttük,hogy nehogy már örüljenek annak,hogy meghaltam:)

2017. júl. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!