Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A családom és pár osztálytársa...

A családom és pár osztálytársaim is csúfol a testalkatom miatt. Pedig átlagos testalkatom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A legrosszabb ebben hogy senkisem áll ki mellettem. Már azon is gondolkoztam hogy öngyilkos legyek. Akkor legalább hátha éreznének bűntudatot. Csak akkor már késő lenne nekik.

15 éves lány vagyok.



2017. júl. 29. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

Ha a családod gúnyol a testalkatod miatt, akkor valószínűleg okkal teszik?

Mi a problémájuk? Kövér, túl vékony, formátlan vagy lapos a tested? 15 évesen ezeken könnyen változtathatsz, itt is találhatsz segítséget. Vagy valami más?


A kérdésed második részéből habár úgy tűnik, így második olvasásra, hogy csak hisztizni és figyelmet felkelteni akarsz, abban nem tudok segíteni

2017. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az nem normális ha a családod gúnyol,legalább ők kiállhatnának melletted.Szemétség tőlük.
2017. júl. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!