Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képtelen vagyok szurkolni...

Képtelen vagyok szurkolni bárkinek vagy bármilyen csapatnak! Normális ez?

Figyelt kérdés

Mindig is ilyen voltam, soha nem rajongtam senkiért és semmiért. Nem volt kedvenc zenekarom, énekesem, sportolóm. Hiába megy a foci eb vagy most a vizes vb, nem tudok szurkolni a magyar sikereknek, míg a többi ember az utcákra vonul örömében, magyar mezt húz és üvöltve drukkol. Elismerem őket, tisztelem őket de nem érint meg a dolog valahogy. A tehetségkutató műsorok is ugyanilyenek, nem tudok drukkolni nekik vagy egy focicsapatoknak se. Mások felhúzzák a mezt és megőrülnek a tv előtt vagy meccsekre járnak, én nem tudok valahogy. Én inkább úgy nézem kívülállóként a dolgot hogy megjátszák néhány hétig az eszüket az emberek akiket amúgy nem is érdekel az egész mert éppen ez a kötelező, felhúzzák a szürke mackónadrágot, aztán 3 hónap múlva le se .... az egészet, rosszabb esetben szidják a sportolókat. Belőlem hiányzik a szurkolás, példaképkeresés génje vagy nem tudom mi.

Más is van így vagy csak én vagyok ennyire abnormális?


2017. júl. 30. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Ez egy gesztus, amit nem tudsz időben feldolgozni, ezért ilyen döntéseket hozol, amin majd később merengsz és geosztrotikus kényszerbe kerülsz.

Remélem segítettem :)

2017. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy a normális, sokan vannak, akik olyanok, mint te. Csak a szurkolók hangosabbak.
2017. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Sportolsz valamit?Srac vagy?
2017. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Az ország hány százaléka őrjöng egy koncerten, meccsen, vb-n, stb. Szerinted, ez a normális viselkedés, akkor százalékban, igen csak kevesen vannak az országban normálisak. Mellesleg, focit, vagy 30 éve nem néztem. A vizes VB-ől is csak hallottam, mert a csapból is az folyik.

Ezek szerint én sem tartozok a normálisak közé?

2017. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, hogy normális vagy sem, de ilyen vagyok én is. 13 évesen rajongtam egy színészért majd 14 évesen egy tanáromért és azóta minden ilyen dolog hidegen hagy. Sosem szemeltem ki magamnak sem művészeket, sem sportolókat, nem tudok szurkolni sem. Példaképem sincs, soha nem is volt. Nincs tippem, hogy miért.

Annyi a legtöbb, hogy ha valakit vagy valakiket nagyon favorizál a többség, főleg ha nincs különösebben kiemelkedő teljesítmény vagy tehetség mögötte, akkor a riválisa(i) felé húzok kicsit, de ez minden mással, még fogalmakkal és eszmékkel is így van. De ez abból táplálkozik, hogy ösztönösen egyensúlyra törekszem, és részvétet érzek azok iránt, akik el vannak hanyagolva. Ezt így tartom igazságosnak. Ennek semmi köze a rajongáshoz.

Szóval alapvetően én sem vagyok rajongó vagy példakép kereső típus. Ebből különösebb hátrányom viszont nem volt még. Legfeljebb annyi, hogy mivel nincs példa előttem, talán picit nehezebb a saját utamra találnom.

31/n

2017. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális szerintem, bár sajnállak is amiért egy siker esetén nem tudod átélni azt az eufóriát, amit mi szurkolók igen. Amikor egy fontos gólnál felpattansz és elfelejtesz mindent, ahhoz hasonlót nem sokszor él át az ember. Mondjuk én is csak a magyar sportolókért, játékosokért szorítok (kivéve a hazai klubfutball, az viszont undorító).
2017. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alain Delon ***** válasza:
38%
Nem kötelező.
2017. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Egyáltalán nem érdekel már semmiféle "Szurkoljunk a magyaroknak!" c. hirdetések, mert sokszor olyan, mintha kötelező, már-már propaganda feelingje lenne. Ami meg kötelező, az már eleve nem jó.

Szóval megértelek.

2017. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok és igen sportolok. De mindig az enyéni sportok érdekeltek. Most futok, biciklizek.


Amúgy ahogy írta egyikőtök én is olyan vagyok hogyha nézek valamit amiben valaki nagyon sztárolva van akkor hajlamos vagyok a gyengébbel, kevésbé ismerttel szimpatizálni, de annak se drukkolok igazából. Azért sajnálom hogy kimarad nekem ez az élmény amit átélnek ilyenkor az emberek.

2017. júl. 30. 09:30
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
Kapaszkodj! Te viselkedsz normálisan, - amihez őszintén gratulálok!
2017. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!