Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a Puzsér Róbert nem tud...

Ha a Puzsér Róbert nem tud énekelni ( hallottam egy adásban, fél oktáv az is felismerhetetlenül hamis) és nem játszik semmilyen hangszeren, akkor hogy jön ahhoz hogy mocskoljon és leszóljon zenekarokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:52
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj, de annyi eszem még nekem is van, hogy eltudjam különíteni, hogy a cipő anyagával vagy a lábammal van-e a baj. "


Igen, lehetséges, de ne felejtsd el, hogy azt a cipőt te viselted, megismerted, tudsz véleményt alkotni róla. Viszont ahogy írtam fentebb, ha nem tudsz még alapjaiba véve se semmit a zenéről, nem tudsz játszani PL gitáron, akkor egy gitárost legyél már olyan kedves, ne kritizálj szakmai szemmel, mert: 1 nincs olyan szemed. 2 fogalmad sincs a gitározásról. csókolom.

2017. júl. 30. 21:18
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még nincs jogsim, de a múltkor felfedeztem a hibát annak az idiótának a vezetésében, aki majdnem elütött, miközben én betartottam minden szabályt, kritizáltam is egy középső ujjal, na most ha egy hozzád hasonló ember odajött volna ócsárolni, hogyha nincs jogosítványom, akkor miért kritizálom a vezető embert, akkor az mennyire tűnt volna igazságosnak? :D
2017. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Borzalmasak ezek a párhuzamok, hisz nyilván tudsz valamit a kresz-ről, és arra alapozva kritizáltad, hozzáteszem meglehetősen primitív módon. Na most, akkor lefordítom egy óvodás szintjére.


Feltevés és elmélet következik!


Én tudok gitározni, te nem.


Lefogok egy E-Dur-t ami neked nem tetszik. Megkérdem miért.


Mert szar, jön a válasz.


Miért is szar, kérdezek vissza?


Mert ennek nem így kéne hangzania. Válaszolod.


Hát akkor hogy? Kérdezem én.


Úgy ahogy a tomi csinálja melletted.


Jah, de a Tomi G durt bontogat, én pedig E-durt pengetek.


Mit válaszolsz? Hogy neked az jobban tetszik? Rendben van, akkor hallgasd őt, de ne mond azt hogy szar, mivel fogalmad sincs magáról a hangszerről és a technikákról.


Ez most egy borzalmasan lebutított verzió volt, óvodás szinten, de így talán megérted.


Nyilván ha te is játszol gitáron, és letudsz fogni egy E-dur-t akkor lehet véleményed a másik technikájáról, de amíg azt sem tudod mi az, addig légyszíves ne kritizáld mások munkásságát.

2017. júl. 30. 21:27
 14/28 anonim ***** válasza:
59%
puzsér nem a véleménye, hanem a nagy pofája miatt van ebben a műsorban, és amíg az emberek nem azért nézik, hogy tehetséges zenészeket fedezzenek fel, hanem azért, hogy röhögjenek, ahogy valami tahó beszólogat a gyengébbeknek, addig ez így is marad.
2017. júl. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Melyik műsorban? Mert én a rádióban hallottam először róla :D
2017. júl. 30. 21:32
 16/28 anonim ***** válasza:
50%

Elég sznob hozzáállásod van,pont a zenei teljesítmény az,amit az átlagember is könnyedén megtud ítélni "szakmai" ismeret nélkül. Puzsér meg ha nem is Mozart,de egy hangyaf.nyit többet ért a művészetekhez,mint az átlag,és a zenei kritikái többnyire helytállóak szoktak lenni.(ja amúgy nem szeretem már,csak szólok,nem akarom védeni mindenben)


És különben is, lehet 13 hangszerrel és bonyolult,nehezen megjegyezhető kottával,hangszereléssel,akármivel is sz.r zenét csinálni. Meg a jó zenét is el lehet cseszni. Na ne mondd már,hogy ami sz.r azt senki nem kritizálhatja,ha nem tud legalább 4 hangszeren játszani...

2017. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ennyi baromságot amit összehordtál, ne is haragudj de rég láttam :D
2017. júl. 30. 21:53
 18/28 anonim ***** válasza:
61%
tehát a filmkritkusok is feleslegesek, mert nem tudnak színészkedni, vagy rendezni filmet? vaó! a kritikusoknak ez a dolguk, hogy kritizáljanak.
2017. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A filmkritikusok általában értenek a színészethez, meg nem kell kritikusnak lenni ahhoz hogy lásd hogy valaki beleéli-e magát a szerepbe vagy csak felmondja a szöveget. Mellesleg javarészt a kritikusok nem kritizálnak, hanem mocskolnak, legalább is a magyar oldalakra ez jellemző.


Kretén meg édes barátom az, aki mondja, vagy az édes jó anyukád!

2017. júl. 30. 22:04
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

mert csak az az egy szempont van. hogy milyen a színész hozzáállása, mi? amúgy nem tudom, de én nem csak fröcsögést szoktam látni a kritikusoktól.


Amúgy meg ha ilyen "okos" vagy, akkor minek kérdezel?

2017. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!