Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is idegesít, ha mások...

Titeket is idegesít, ha mások esznek?

Figyelt kérdés

Lassan már képtelen leszek együtt enni a családommal, mert idegbajt kapok.


Senkinek nincs semmi különösebb szokása, igazából mindenki tök normálisan eszik, de egyszerűen hányingerem van attól, ahogy hallom amikor harapnak, nyelnek, rágnak, szürcsölnek vagy bármi ilyesmi.

Ez régóta zavar már, de mivel mostanában alapból kicsit ingerlékenyebb vagyok így most még inkább.


Szó szerint felfordul a gyomrom és elmegy az étvágyam ilyenkor és borzasztóan ideges leszek.


Ezzel mások is így vannak?

Nyilván, nem csak a családom idegesít ilyen tekintetben, de velük eszem a legtöbbet együtt.

17/F


2017. júl. 31. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2017. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Mizofóniád van, engem is irritál. Nézz utána a dolognak.
2017. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, én normális vagyok.
2017. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem is tudtam, hogy van ilyen. Ez a mizofónia rám is vonatkozik. Szóval nem vagy egyedül.
2017. júl. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem, engem az szokott irritalni, amikor a batyam odafingik az orrom ala... Viccet felreertve.
2017. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én általában külön eszek.Az nem idegesit ha mások esznek.Ami idegesit ezzel kapcsolatban ha csámcsognak közben,meg ha valaki ünnepi ebédeknél a saját villájával,kanalával nyul a salátás tálba és abból falatozgat és nem szed ki külön a tányérjába.
2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem,had egyen ahogy jól esik neki.
2017. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Dettó. 16/L
2017. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem már az is zavar, ha levegőt vesznek.
2017. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok vele, évek óta külön eszem. A kulturált, normális evés nem zavar túlzottan (úgyis mindig zenét hallgatok), de a csámcsogástól, szürcsöléstől és a műfogak kattogó hangjától megőrülök.
2017. aug. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!