Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem? Hogy lettem...

Mi történt velem? Hogy lettem társaslényből otthonülős?

Figyelt kérdés

Sokat buliztam, barátokkal voltam, utáltam otthon ülni, rossz volt, nem tudtam elfoglalni magam egyedül. Igaz, hogy suliba jártam, most meg dolgozom, de nem hinném, hogy ez akkora változás lenne, hogy így kihatna a személyiségemre. Még itthon lakom, tehát nem én viszem egyedül a háztartást, nincs gyerek, ülőmunkát végzek, tehát nem tudom, miben fáradok el. Sokszor nincs kedvem kimozdulni, szabadnapokon jobban érzem magam itthon, pedig csak netezek, filmezek. Ha mégis kimozdulok, végtelen álmosság tör rám. Bulizni, inni már kb havi 1x járok, de akkor sem én szervezem. Ez az állapot kb. fél éve tart.


Mi változtatja meg így az embert?


2017. júl. 31. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokaknál van így, egyrészt kimondva kimondatlanul az ember öregszik. :)


Másrészt a munka igenis nagy változás, a tanulást te magad oszthattad be, és nem is volt száz százalékosan kötelező feladat, nem olyan, mint a munka, így az sokakat teljesen lefáraszt, és elszív minden energiát.


Erőltesd meg magad, járj el mozogni, futni, bicajozni. Azok segítenek, több energiád lesz, és talán a kedved is visszatér a társasági életmódhoz, de ha nem, az sem gond! :)

2017. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ez idővel sokaknál megesik, én is régebben minden hétvégén buliztam most sokszor főleg ősztől tavaszig otthonülős témában vagyok. Nyáron is sokszor inkább megyek valamerre, vagy ha bulizni is vagyok akkor olyan bulin amin én is játszom. Van hogy eltervezem elmegyek ide vagy oda aztán mire odakerül a sor nincs is kedvem hozzá. Főleg mióta új helyre költöztem kevésbé van mehetnékem mert itt otthonra leltem.
2017. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!