Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy ez itthon?

Miért megy ez itthon?

Figyelt kérdés
Miért ilyen szomorú mindenki??? Bemész egy boltba és azt látod hogy a kasszás az unott pofájával huzogatja az arukat de nem ez a lenyeg. Miért vannak ilyen hülye politikusok? És akkor még Magyarország "jobban" teljesít. Csodálkoznak , hogy elköltöznek innen az emberek?!?!Elegem van ebből a rohadt országból...
2017. júl. 31. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező! Miért zavar, ha valaki napi sok órában dolgozik a melegben, és unottan néz? Nem baj, hogyha unottan néz! Itt élsz a földön, ha kiborulsz, mert unottan néznek, akkor rengetegszer fogsz még kiborulni! Kérdező, amit te itt feltettél kérdésnek, az nem probléma! Hanem semmiség!


Neked ez a bajod! Valakinek meg az, hogy nem érti miét kéne folyton mosolyognia! Kérdező, lehet az is frusztrál valakit, ha arra kényszerítik, hogy mosolyogjon! Ha mindeni mosolyogna, megszoknád, és utána már azért lenne mindenki megsértődve, hogy miért nem mosolyognak, mikor pedig előtte senki nem is figyelte ezt! Légy elfogadó, barátságos, a való életben, a gyakorlatban is légy ilyen! Valakinek 1 perc alatt elvitte a házát a szél, és nem csinál akkora problémát belőle, mint hogy hogyan néznek a boltba! Valaki halálos beteg, és boldogabb, mint te! Kérdező, ne idegesítsd magad ilyeneken, amikor ennél nagyobbakon sem idegesíted magad! Amit jól is teszel, de akkor ezen se idegesítsd magad!

2017. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
**Valakinek 1 perc alatt elvitte a házát a szél, és nem csinál akkora problémát belőle, mint TE, hogy hogyan néznek a boltba! Valaki halálos beteg, és boldogabb, mint te! Kérdező, ne idegesítsd magad ilyeneken, amikor ennél nagyobbakon sem idegesíted magad! Amit jól is teszel, de akkor ezen se idegesítsd magad! Légy nyugodt és elfogadó, az eget nézd, a természetet, és NE a másik embert lesd, mert abba bele fogsz őrülni! Legyél kedves amennyire csak tudsz, aki nem az, hát azzal még kedvesebb legyél! Mellesleg akárkinek akármilyen magánéleti problémája lehet!
2017. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
#9 Az meg a másik! Mehetsz ki külföldre, kereshetsz nettó 500 ezret, akkor sem lesz jobb! Ha mindenkinek 5x annyi lenne a fizetése, mint most, akkor az lenne az eredmény, hogy még több részeg lenne, még több drogos! Mert nem amiatt rossz a kedvük, hogy nincs pénz! Valaki szegény, és mégis boldog! Valaki meg kereshet akármennyit, keresheti az élvezeteket, akkor sem lesz boldog, csak még függő is lesz!
2017. aug. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#13: Nagyon egyetértek veled...

Ha valaki a saját bőrén megtapasztalja a külföldi életet asszem majd megérti... ég és föld...

2017. aug. 2. 22:54
 15/15 anonim ***** válasza:

Az asztalossággal én azt csinál9m amit szeretek, lettek céljaim és sorban megvalósulnak... szerintem ez hiányzik a többségünkből, hogy nincsenek megvalósítható célok... mindenki csak szentimentálisan mondogatja, hogy "ha majd gazdag leszek"...

Én munkával most be vagyok táblázva októberig... úgy osztom be a munkám, hogy reggel 9-17ig dolgozom, így minden nap kipihent vagyok... minden délben tartok 1 óra szünetet amiben a kaja gyorsan lezavaródik, egyébként csak olvasok egy parkban vagy megnézem a helyi látnivalót...

Hétvégén nem dolgozom...

Mindig is akartam egy cabriót, nemrég vettem egy vw golfot (4)

Mindig akartam egy terepjárót, azt is elértem... most éppen intarziázni tanulok rengeteg sikerélménnyel... a többség meg jár a gyárba/irodába és lehetetlen jakhtokról, utazásokról, szerelmekről álmodozik... semmi elérhető céljuk nincs.

2017. aug. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!