Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szólították már le titeket...

Szólították már le titeket utcán, hogy van e kedvetek modellkedni?

Figyelt kérdés

Ez nem kamu? Pár éve volt egy időszak, mikor egymástól független helyeken megállítottak, hogy nincs e kedvem modellkedni. Ha jól emlékszem, négyszer.

Rögtön mondtam, hogy köszi, nem. Elég bizalmatlan vagyok az ilyenekkel. Ilyenkor névjegykártyát szoktak adni, nem? Veletek hogy volt? A fele csak valami perverz állat, nem?


2017. aug. 1. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem.

De amúgy nyilván kamu, nem csak a felük, hanem kb az összes ilyen, szerinted majd a modellügynökségek az utcán fognak random embereket leszólítgatni, hogy modellkedjenek náluk? Ez nem úgy működik, hogy ők keresik az embereket, hanem neked kell keresni őket, ha tényleg modellkedni akarsz.

2017. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen volt. De kamu. Ne dőlj be, nem leszel híres.
2017. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 én is így gondolom, csak kíváncsi vagyok más emberek tapasztalatára is. (Egyébként sosem akartam modell lenni,taszít az egész világuk)
2017. aug. 1. 00:13
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem, de volt rá példa, hogy sok lányt így szólítottak le utcán,akikből híres topmodell lett.Nyílván adnak névjegykártyát elérhetőséggel,ami alapján le tudod informálni az illetőt.
2017. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 köszi, nem is szeretnék:)
2017. aug. 1. 00:15
 6/16 anonim válasza:
Aha
2017. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Pont ezért járnak nyitott szemmel a modellügynökségek "képviselői", mert nem minden igazán különleges modellalkatú lány akar modell lenni. Lehet a leginkább modellségre termett lányok nem is akarnak azok lenni. Ezért kell néha rábeszélniük azokat, akiket az utcán fedeznek fel. Persze 90% kamu, meg perverz, aki így akar ismerkedni, de szerintem vannak igaziak is. Ezért kell nagyon odafigyelni, hogy valódi legyen az aki felajánlja a modellkedési lehetőséget.
2017. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyesek itt hülyeségeket beszélnek ezzel a szöveggel inkább felnőtt filmekbe szoktak keresni "modelleket"
2017. aug. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

"2006-ban, alig 13 évesen indult karrierje, ekkor „fedezték fel”, miközben Budapesten sétált.”

Na kitaláljátok kiről van szó? Igen, Palvin Barbaráról van szó, és nem filmről van szó, hanem ez a valóság. Igaz 11 éve volt már, de manapság se csak castingokon keresnek modelleket.

2017. aug. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2017. aug. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!