Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz barát megérti, ha...

Az igaz barát megérti, ha most kerülöm az embereket és egy darabig nincs kedvem emberek között lenni, ha nem muszáj?

Figyelt kérdés
gyárban dolgozom, többnyire egyedül, mármint nem igen kell beszélnem senkivel, max a műszak vezetővel.. Mostanában sorozatosan nagyon sok csalódás ért engemet.. a családommal most szakítottam meg a kapcsolatot, mert nem úgy viselkedtek velem, ahogy egy családtaggal kellene.. sokat bántottak, és ebből lett elegem. Sok barát használt már ki, sok emberben csalódtam.. És most sok volt ez egyszerre.. Magányra van szükségem.. Van 2 barátom. De most velük sincs kedvem találkozni. Mostanában elég depressziós és zárkózott vagyok, inkább magányra vágyom, nem szeretnék találkozni senkivel. Nem azét mert nem szeretem a barátaimat vagy valami... De most egy vagy két vagy lehet hogy több hétig inkább egyedül szeretnék lenni... Ez gáz?

2017. aug. 1. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha ezt velük beszéled meg.
2017. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez gáz. Az a 2 barátod, biztos igaz barátaid. Beszéld meg velük a problémát, ebben ők sokat tudnak segíteni.
2017. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!