Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találok ehhez hasonló...

Hol találok ehhez hasonló embereket?

Figyelt kérdés

Nos hát az a lényeg hogy eléggé magányos vagyok és nincsenek barátaim.

Személyleírás következik:D


Külsőleg (nemtudom mennyire számít :D) szőke, középhosszú hajam van. Kékeszöld a szemem. Dagadtnak tartom magam bár mások szerint nem vagyok az :D

Belsőleg

Kedves embernek tartom magam. Általában mások boldogsága fontosabb az enyémnél. Visszahúzódó vagyok. Sajnos nagyon könnyen elnyerhetik a bizalmam. Nagyon Önbizalomhiányos vagyok. Gyakran vagyok szomorú. Igyekszem mindig megfelelni. Akkor is gondolok a másikra, és teszek érte valamit (pl. viszek neki egy kis ajándékot) ha ő ezt nem tenné meg értem.

Habár csak 12 éves vagyok, elég sok csalódás ért már.(osztálytársaim csúfolnak, a régi "barátaim" közül mindenki lecserélt, ezért vagyok most nagyon magányos)

Emo vagyok, és gamer. Nem igazán szeretek kimozdulni, mert már félek attól is hogy az utcán valaki leszól. A rock zenét szeretem a legjobban, de ezen kívül majdnem mindent hallgatok.


Köszi hogy elolvastad idáig. Szerintem még pár dolgot kihagytam, de nagyjából mindent leírtam :D

Hogyha szeretnél írj:p (korhoz hasonlót, a nemed az nem számít)

12/l



2017. júl. 17. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Te most depiseket keresel inkább, mint az élet napos oldalán élnél???

Batki, 12 évesen ne kockuljál a gép előtt és vegyél fel marhaságot, mint emo:DDD

Kapd fel az mp3 kütyüdet egy jó kis zenével, szerezzél be egy görkorit és formáld magadat testileg-lelkileg használatával-sporttal.


Ha folytatod a kockulást és emo-zást, akkor csak egy dagi-depis leszel, aki az önygizést tervezi.

Esetleg egy kutyát szerezzél be s járj vele kirándulni..ismerkedni is akár bár ez hozza magával ezt...

2017. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van kutyám, és sokat játszok vele. Edzeni is eljárok kéthetente 2x, mert nekem ez elegendő. 6 éven keresztül kézilabdáztam ezelőtt.

Az a problémád hogy már lassan az utcára sem bírok kimenni mert nem érzem elég jónak magam? És de igen, felveszek ilyen "hülyeségeket" mint az emo. Ez a stílusom. Látod a mai világban elterjedtek az ilyen érzéketlen emberek akik elítélik az embert mert más. :)

2017. júl. 17. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

# 2


Látod, kár volt befejezni, ezért lettél, ami.

A kutyával meg nem a szobában kell kirándulni...


Én csak örülök, ha bizonyos degeneráltak-életundorosak otthon kuporognak hülére kifestve az életet gyűlölve, majd öngyik lesznek...fogyjon a betege mondják finoman és így a falak mögött rossz példát sem mutatnak az egészségeseknek;)

Ez nem másság, hanem lökött-divat marhaság.


Keresd a neten társaid, hiszen ők is egy lyukban kuporognak a kaszást várva;)

Változtass életeden, mert ez szánalmas, akárhogyan szépíted és ha lesz jövőd, akkor majd megérted soraimat;)

2017. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó hogy te többet tudsz rólam mint saját magam.

Igen is lesz normális jövőm, lesz családom, lesz jó munkám. Mert képes vagyok rá. Ezt tudom magamtól.

Nem akarok öngyilkos lenni. De azért köszi hogy okoskodtál.

Degenerált? Én ezt kikérem magamnak. Teljesen normális vagyok. És persze persze, divat... Igen teljes mértékben ez a divat.

Magasról teszek a te véleményedre. Gondolj amit akarsz. Teljesen egészséges életmódot élek.

Köszönöm az információkat azért magamról. Mert mint mondtam, nem írtam le mindent.

2017. júl. 17. 21:35
 5/10 anonim válasza:
71%

Szokott lenni ilyen találkozó, akik csak feketét hordanak, meg ilyenek, esetleg egy ilyenre menj el, ott tuti nem néznek ki amiért "más" vagy.


De szerintem húzz bele az edzésbe és igyekezz elfogadni magad, mert hidd el, ha majd jól érzed magad a bőrödben, és egy magabiztos mosollyal elsétálsz valahol, egy perc alatt leszólít valaki akivel barátkozhatsz. Tapasztalat c: Ha szeretnél, írj nyugodtan. 18/l

2017. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 vagy... komolyan, nem sértésből de minden harmadik hasopnló korú lánynak vannak hasonló gondjai... aztán egyszer felnő és rájön, hogy de jó is volna ha csak azok a gondok lennének mint akkor.
2017. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De csak barátokat keresek... ;-;
2017. júl. 19. 20:38
 8/10 anonim válasza:
Am Én is hasonló vagyok és én így szeretem magam.
2017. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Virág*.* válasza:
Ha akarsz,nyugodtan írj!*-* 13|l
2017. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nos... helló! Én is gamer vagyok és én is 12 éves! Valamennyire én is emo vagyok! Próbáld magad elfogadni és ne érdekeljen az ha valaki leszól valamiért! Ha valami ismerős idegesít és beszólogat és ezt gyakran csinálja akkor meg ne foglalkozz vele és egyszer csak abbahagyja! Velem is ez volt! De engem nem érdekelt és leszartam és abbahagyta!
2017. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!