Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lenne a normális gondolkodás?

Ez lenne a normális gondolkodás?

Figyelt kérdés

Egy ideig én is mint sok más srác úgy voltam vele, ha megnéztem egy csajt aki tetszett, akkor rögtön már kombináltam hogy milyen lenne ruha nélkül a zuhany alatt.


Viszont pár éve, már annyiban változott a megítélésem hogy a "jó" csajokba többet látok mint annak idején, a lidl-ben voltam reggel, amikor észrevettem hogy figyelemmel követnek, szinte biztosra vettem a szimpátiát, és örültem hogy végre olyan figyel fel rám aki számomra is nyerő lenne, nagyon nem is fordult meg a fejemben hogy ebbe a hőségben neki esnék, inkább a barátnőt láttam benne, és egyben barátot.


Persze arról a rétegről aki kipakolja ami van, mutogatja magát, ugyanaz az álláspontom hogy addig csinálnám nekik míg összecsuklana a lábuk :)

25F


2017. aug. 2. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez normális gondolkodás.

De a kérdés(?) már kevésbé... :D

2017. aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" ugyanaz az álláspontom hogy addig csinálnám nekik míg összecsuklana a lábuk" A nők is fantáziálnak ilyeneken, meglátsz egy helyes srácot/férfit, fúú, hát ezzel egész éjszaka...aztán bilibe lóg az a bizonyos kéz.

Na, és vissza mosolyogtál a lidl-ben a csajra? Ne szalassz el egy alkalmat sem, míg fiatal vagy.

2017. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!