Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez a gondolkodás?

Normális ez a gondolkodás?

Figyelt kérdés

Egy üzleti jellegű megbeszélés alkalmából ismerkedtem meg egy emberrel.Miután a lényeges dolgokat megbeszéltük,áttértünk magán beszélgetésbe.A srác 23 éves lehet,finoman szólva is elég sokra vitte eddig.Szóba jött a mindennapi stressz meg a hajtás.Amiről ez a véleménye:

"Az élet csak egy játék,se több se kevesebb!A legtöbb ember betegesen komolyan veszi és pont ezért nem viszi soha semmire.16 éves korom óta próbáltam valami más utat keresni,mert nekem nem fekszik a napi 8 óra munka,úgy az életed értelmét veszti,vesztettél a játékban.Nézik a TV-t mint a zombik és álmodoznak,hogy milyen jó lenne úgy élni,ahogyan a "nagyok".Miért nem tesznek érte?Tudják,hogy ha nem kezdenek magukkal valamit akkor soha nem változik semmi.Gyári munkásokból nem lesznek csak úgy gazdag emberek,hogy nem változtatnak semmin.Napjainkban sokkal több a rabszolga,mint bármikor,csak ezek önszántukból csinálják a szabadság illúziójában.Személy szerint nem sajnálom a pénzt a minőségi élvezetekre.Nem verem át magam,tudom hogy ez káros hosszútávon,de mi nem az?Az emberek félnek a haláltól,de miért?Utána már nem történik semmi.Voltam már egészen más fajta üzleti tárgyaláson is aminek az lett a végeredménye,hogy ketten lefogtak és a harmadik kést tartott a torkomhoz.Hülyeség,hogy lepörög előttünk az életünk,nem pörög le semmi.Csak az jár a fejedben,hogy essünk már túl rajta.Nem volt bátorságuk megtenni.Egyet mondhatok biztosra,a legtöbb esetben lehet változtatni.Amikor meg már nem tudsz változtatni akkor ne félj kilépni a játékból,ha érted mire gondolok."


2015. nov. 14. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A rabszolga mentalitásnál mindenképp jobb ez a gondolkodás. (véleményem szerint)
2015. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hányszor dobod még be az üres okosságaidat más szövegének beállítva?

Mindig ugyanaz, más körítéssel. Unalmas már.

2015. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!