Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim miért nem értik...

A szüleim miért nem értik meg, hogy utálom a strandot és nem akarok elmenni?

Figyelt kérdés
Most is el akarnak ráncigálni, abból a célból, hogy feldobják a szürke kis életüket (enyhén szólva sem vagyunk jómódúak) egy napos strandolással és elmondhassák, hogy megvolt az idei családi nyaralás. 54 kiló vagyok, mondanom sem kell, hogy így mennyi önbizalmam van gazella lábakkal és 12 éves kislányokat meghazudtoló karvastagsággal lötyögni a vízben és feszíteni a tűző, koszos csempén, miközben csinos álomtestű csajok (akiket gyakran látok a környéken) falják a szemem előtt a 180-190 magas izmos pasijukat. Alapból nullán van az énképem (joggal), szóval nem hiányzik, hogy feleslegesen romboljam az önbizalmamat. A többi "nyalánkságról", mint a bunkó emberekről, dagonyázó nyuggerekről, kétes minőségű vízről vagy ordítozó hülye gyerekekről (akik még tőlem is izmosabbak) nem is beszélve. Hogyan tudnám őket meggyőzni, hogy nekem nincs önbizalmam elmenni a strandra, amíg nem leszek egy 70-80 kiló (évek óta próbálok hízni)? Nyáron már akkor szörnyen kellemetlenül és megalázkodva érzem magamat, amikor kénytelen vagyok pólót felvenni, nem hiányzik nekem, hogy egy szál rövidnadrágban pózoljak a környékemen lakó csajok előtt. Minden alkalommal sikerül kiverni a balhét emiatt és vszeg most sem lesz másképp. Mi a fenét csinálhatnék, ha ők képtelenek megérteni a problémámat? Az volt eddig a csúcs, amikor anyám kijelentette, hogy én bizony nem vagyok sovány, hanem egy nagyon vonzó fiatalember. :D

2017. aug. 5. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%

Mi bajod??

Örülnöd kellene hogy elakarnak vinni kikapcsolódni.

Itt vagyok a balcsin. Nálad rosszabbul kinéző emberek napoznak, fürdenek, jól érzik magukat! Szedjél össze egy kis önbizalmat és irány a strand! Drukkolok hogy jól érezd magad!

2017. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Azta, de jól megfogalmaztad.:D Sajnos nem tudok segíteni, de nagyon szimpatikus vagy a kis monológod alapján.:D
2017. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Ui; sok vékony lány( anorexiás) is fürdőzik.
2017. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyaltalan nem szimpatikus ez a nyavogas... Rohadt elkedvtelenito es negativ vagy. Ulj le veluk normálisan beszelni mondd el mi a problemad miken ragodsz stb. Erovel ugysem cipelhetnek el.. Egy pszichologus felkereseset is melegen ajánlom. Es ahelyett hogy itt hisztiznel elmehetnel pl edzeni ha ennyire zavar h olyan vagy mint egy kislany ferfi letedre. :)
2017. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz menni, ne menj. Nem lehet rád erőltetni ezt.

Ha pedig tetszene, de csak magad miatt nem mész, ne foglalkozz másokkal, mit gondolnak rólad. Én járok strandra, de konkrétan senkire nem emlékszem ott személy szerint, hogy mennyire duci/sovány/akármilyen. Szerintem más se jegyzi meg, kit látott és az milyen volt.

2017. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, majdnem a végéig azt hittem tinilányról van szó 😂

Amugy meg csak egyetlen napról van szó, nem teljesen értem ezt a kiakadást. Vigyél magaddal valamilyen könyvet, magazint esetleg ha más nem a telefonod és foglald le magad egy fa alatt, árnyékban pólóban. Vagy csak napozz kicsit. Esetleg mond meg hogy szeretnéd ha egy haverod is menne veletek, akivel legalább el tudsz szórakozni.

Amúgy meg nem kell aggódni, senki se fog veled törődni. A legtöbb ember inkább jól érzi magát és a saját dolgaval van elfoglalva nem a többi fürdőzőt bámulja.

Ha nagyon nem akkor mond azt hogy szeretnéd ha csak a szülők ketten mennének, romantikus kis kikapcsolódás, rájuk fér hogy kicsit kettesben legyenek...

2017. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Az első gondolatom, a szöveg elolvasása után, az volt, hogy lehetnél író! :D Van tehetséged hozzá!


Most pedig, hogy ne csak offoljak, a válaszom a kérdésedre: Több oka is lehet. Talán, mert ők mindenképp el akarnak menni a strandra, esetleg, mert ők ( anyukád legalábbis), úgy látja, hogy semmi probléma nincs az alkatoddal, csak önbizalomra lenne szükséged.


Bár nem ez a kérdés, de, de volna egy ötletem: Ne mondd el az igazat! Egy jó kifogásra lenne szükséged, sajnos, annyira okos nem vagyok, hogy tudjam, pontosan mire. XD


U.I.: Egy kis önbizalomboost: Szerintem a vékony testalkatú fiúk is lehetnek vonzóak, nekem legalábbis tetszenek. :D

2017. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó szóig azt hittem, hogy lány vagy.
2017. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok! Én is meg voltam róla győződve , hogy mindezt egy lány írta, ezért meglepett a végén a "vonzó fiatalember" :,D
2017. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szimpatikus vagy.:D
2017. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!