Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim miért nem értik...

A szüleim miért nem értik meg, hogy utálom a strandot és nem akarok elmenni?

Figyelt kérdés
Most is el akarnak ráncigálni, abból a célból, hogy feldobják a szürke kis életüket (enyhén szólva sem vagyunk jómódúak) egy napos strandolással és elmondhassák, hogy megvolt az idei családi nyaralás. 54 kiló vagyok, mondanom sem kell, hogy így mennyi önbizalmam van gazella lábakkal és 12 éves kislányokat meghazudtoló karvastagsággal lötyögni a vízben és feszíteni a tűző, koszos csempén, miközben csinos álomtestű csajok (akiket gyakran látok a környéken) falják a szemem előtt a 180-190 magas izmos pasijukat. Alapból nullán van az énképem (joggal), szóval nem hiányzik, hogy feleslegesen romboljam az önbizalmamat. A többi "nyalánkságról", mint a bunkó emberekről, dagonyázó nyuggerekről, kétes minőségű vízről vagy ordítozó hülye gyerekekről (akik még tőlem is izmosabbak) nem is beszélve. Hogyan tudnám őket meggyőzni, hogy nekem nincs önbizalmam elmenni a strandra, amíg nem leszek egy 70-80 kiló (évek óta próbálok hízni)? Nyáron már akkor szörnyen kellemetlenül és megalázkodva érzem magamat, amikor kénytelen vagyok pólót felvenni, nem hiányzik nekem, hogy egy szál rövidnadrágban pózoljak a környékemen lakó csajok előtt. Minden alkalommal sikerül kiverni a balhét emiatt és vszeg most sem lesz másképp. Mi a fenét csinálhatnék, ha ők képtelenek megérteni a problémámat? Az volt eddig a csúcs, amikor anyám kijelentette, hogy én bizony nem vagyok sovány, hanem egy nagyon vonzó fiatalember. :D

2017. aug. 5. 21:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#6, #8, #9: Pedig a 70-80 kilós résznél azt gondoltam volna, egyértelmű, hogy pasiról van szó. Meg egy 54 kilós csaj ritkán panaszkodik a súlya miatt, ami egy tökéletes női testsúly, pasiként viszont úgy nézek ki, mint egy 12 éves kisiskolás.

#4: 3 hónapja edzek és az ég világon semmi eredmény.

2017. aug. 5. 22:16
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit meglepődtem a 70-80 kg-n, de azt hittem hogy az a bajod hogy anorexiás csajnak nézel ki. Vannak akik ez miatt hisztiznek, hogy nincsenek szép nagy melleik meg egyéb görbületeik, szóval ennyiből nem jött le, hogy pasi vagy. Lelki szemeim előtt egy 175-180 cm magas deszka alkatú csaj lebegett akinek kiszúrják a csontjai a bőrét.


"csinos álomtestű csajok (akiket gyakran látok a környéken) falják a szemem előtt a 180-190 magas izmos pasijukat." - erről is inkább az ugrott be hogy te is ilyen álomtestű csaj akarsz lenni és szerezni magadnak egy magas, izmos palit :D Bocs ha lánynak gondoltalak, csak ez az egész hiszti egy nap strandolás miatt olyan volt, mintha ha egy tinédzser lányt hallgatnék.

2017. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid nem fognak bedobni megkötözve a hátsóülésre ,és elráncigálni. Mondd meg nekik, hogy menjenek egyedül, te ezt nem szereted. Hogy megértik-e ,az már legyen az ő gondjuk, de teneked innentől nincs ezzel dolgod, hogy megmondtad, hogy nem mész. Spoiler: Babi néni sem ment strandra, inkább főzött egy jó levest:)
2017. aug. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
A kérdés végigolvasása után egyértelmű lett, férfiről van szó. Végig kell olvasni.
2017. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha nem olvasták volna végig miért írták volna, hogy az utolsó szónál jöttek rá?
2017. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
13.vagyok,de te se mondod nekik,hogy ne menjenek , így korrekt. Te se szabod meg nekik, akkor ne írják elő ők se, hogy neked mi legyen a jó.
2017. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg jó kis leírás. :D


Teljesen együtt tudok érezni veled. Azt h mivel győzd meg őket... sztem sosem fognak leállni szóval egyszerűbb ha magadon változtatsz h legyen kedved elmenni. Ha pedig jól értettem a testalkatod a gátja a dolgoknak.


Nem vagyok személyi edző de lehetetlennek tartom h 3 hónapnyi edzés után ne történjen semmi. Biztos h akkor valamit rosszul csinálsz, pedig vékony testalkatból izmos/szálkás testet könnyebb varázsolni mint túlsúlyosból, sztem legalábbis. (Gondolom ha keményebben edzel lesz több izom ami több evéssel is jár és akkor érted.)

Vagy nem tudom h hány éves vagy, mennyi szabad időd van de valamilyen sport még jobb lenne mint a szimpla edzés, vagy a kettőt kombinálni és sport alatt nem a sakkot értem ugye.


Kitartónak kell lenni, az én véleményem az h megéri a befektetett munka de ezt majd te eldöntöd.

2017. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
38%
nem ertelek. strandolni jo furodni jo. en sem vagyok nagyon izmos nincs nagy karom(károm az nagy😂) de kifejezetten szalkas vagyok.jol nezek ki, a lanyoknak tetszem,de nem azert megyek pl a strandra hogy csajozzak hiszem vagy baratnom.Ha teged az zavar, hogy hogy nezel ki akkor azon tudsz valtoztatni...otthon is tudsz edzeni ,en is edzek .nezz gyakorlatokat .szoval ez nem egy olyan dolog mint a magassag,azon nem tudsz valtoztatni ,de ezen tudsz. en 14 eves vagyok ,de nem akarok elhizni , jol szeretnek kinezni es ezert rendszeresen futok,focizom es edzek otthon es neha a kondiban is . a szuleid meg nem akarnak neked rosszat szerintem...
2017. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak a testeddel van bajod, a többi csak kifogás. Az edzésről annyit, azért nem hízol és azért nézel ki úgy mint egy kislány, mert annyit eszel mint egy kislány. Az ilyen sovány emberek azt szokták hinni, hogy eleget esznek, közben meg még a 2000 kalória sincs meg naponta, ami édeskevés. Az evés legalább olyan fontos, mint az edzés. Ha kell egyél erőlködve, én is így kezdtem és sikerült híznom. Teljesen megváltozik az életed, ha elérsz egy normális testsúly. Egyébként megosztanád velünk a magasságod és a testsúlyod és a korod is ha lehet? :)
2017. aug. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után még ne várj nagy eredményt, ahhoz egy kicsit több idő kell :)

Amúgy átérzem a helyzeted, egész életemben olyan voltam, mint egy fogpiszkáló (értsd: 180+ és iszonyat vékony) és semmi normális alakom nem volt. Én annyit tudtam tenni, hogy edzeni kezdtem, és várok a csodára...


A csajok szemszögéből nézve (lány vagyok) mondom, hogy nem gáz, hogy sovány vagy. Sőt szerintem inkább legyél az, mint valami túlgyúrt proteinpacsirta.

2017. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!