Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok arról álmodozni,...

Szoktatok arról álmodozni, milyen lenne gazdagnak lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg átlagosan, helyileg viszonylatban (külföld), valamivel átlag alatt élünk, mivel mindketten diákmunkából tartjuk fenn magukat (szerencsére a párom februárban végez).

Annyiban nyilvánul még az átlag alatt, hogy nézem az élelmiszer árakat, leértékelésen veszek ruháit, spórolunk a nyaralásra. Kisbaba, kiskutyát, autó semmiképp nem férne most bele.

Néha elgondolkodom azok, milyen jó lenne egy tágas lakásban a belvárosban, hatalmas ablakokkal. Vagy étterembe járni akár hétköznap is...Szóval, nem szeretnénk milliomos lenni, havi 5000€-s összbevétellel már elégedett lennék kettönkre.

De sajnos ennyi egész biztosan nem lesz. (A párom várható kezdöfizetése 2200-2400€ nettó körül alakul as enyém meg....hát....nem épp fönyeremény szakot választottam, szóval, ha meglesz az 1100-1200€ nettó-minimálbér-már szerencsére van)


Ti mire vágytok? Láttok esélyt elèrni?


2017. aug. 6. 20:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt: most egy otthonos kis (75nm) házikóban lakunk vidéken
2017. aug. 6. 20:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Belegondolva minden ismerosom es uj ismerosom le akarna csak huzni.alig talalnék olyat aki valoban szeret.

Le kéne cserélni akkor az egész kornyezetem.


Es magányosan pénzzel se lennék boldogabb. Hogy super mozirendszeren tv zzek egyedul nincs ertelme

2017. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, sok mindent elképzeltem már. Mivel minimalista az életvitelem, nekem a gazdagság annyit jelentene, hogy mindent sokkal gyorsabban és könnyebben elérnék, amit éppen akarok. Ezt az állapotot valószínűleg hamar megszoknám, és ennyi.
2017. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szoktam elég sokat, de ezt nem munkától várnám.
2017. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi kapcsolat ra is megy.

Pl sok megasztaros fejebe is szallt a fény es nem egy dobta a regi szerelmét.


Ill az exem hirtelen kapott jo allast.havi netto felmilla es nicsak hirtelen kocsi hajo kellett meg szabadsag..eljegyzest rugott fel..

Szoval vizvalaszto is a penz.

2017. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hmm.. nem is annyira a gazdagságról szoktam gondolkozni, hanem arról, hogy ha megnyerném a lottó főnyereményt, felmondhatnék ezen a rohadmányos munkahelyen, ahol most kénytelen vagyok dolgozni.

Utána otthon lennék egész nap, el nem mennék többé dolgozni sehova, inkább azzal tölteném az időmet, hogy mibe fektessem a pénzem, hogy életem végéig kitartson.

Olyan vágyaim nincsenek, hogy nagyobb házba költözzek vagy utazgassak vagy autót vegyek vagy bármiféle drága dolgot.

Nekem a teljesen minimális túlélési szint is tökéletesen megfelelne, ha a munkatársaimtól szabadulni tudnék.

De sajnos munkahelyet váltani nem tudok, mert sehol nincs lehetőség, hiába jelentkezek más munkákra, sehonnan nem hívnak vissza évek óta. Így hát itt ragadtam. :(

2017. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nem gazdagságra vágysz, hanem középosztály szintre. :) Mondjuk én gazdag családból származom, meg jól is keresek, saját házam van, stb. Luxus dolgokat is megtudok engedni magamnak, de én ezt nem tartom fontosnak. :) Meglennék ezek nélkül is.
2017. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!