Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kisebbségi komplexus minden...

Kisebbségi komplexus minden növel szemben?

Figyelt kérdés

Ha társaságban vagyok, nem merek megnyílni akkor se, ha minden kit ismerek. Állandó komplexusom van minden növel szemben, holott elvileg nem vagyok csúnya, vagy legalább is nem szembetünöen rosszabb a többségnél.

Sokszor akkor is sminkelek, ha csak otthonos vagyunk, hogy legalább a börkepem legyen egységes, ha már más nem.

Azonnal észreveszem, ha a másiknak szebb a haja, alakja, arca, bármije, illetve oldottabban viselkedik.

Van párom, együtt járni barátokhoz is, szóval még csak sikertelenségre se foghatom.


Mi lehet a baj, és met tehetnék?


2017. aug. 6. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Angol billentyüzet, autocorrect, és a tablet sem az enyém, ezért nem tudok normálisan írni
2017. aug. 6. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha találkozol egy ilyen nagyon magabiztos nővel, gondolj bele, semmivel sem különb Nálad, egyszerűen csak őt nem nyomták el kiskorában.

Én hapsiként látom, hogy olyan semmilyen nőknek van hatalmas önérzete így társkereséskor, hogy csak nézek néha...mire fel?

Csúnyácska nő, borzalmas helyesírással, és hatalmas igényekkel.

Tény és való, hatalmas előnnyel indul olyan valaki az életben, akit nem nyomtak el, sőt, ösztönözték, dicsérték a semmiért is.

2017. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ebben lehet valami
2017. aug. 6. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat foglalkozol másokkal...meg is akarsz felelni nekik és útjukban sem szeretnél lenni ezáltal.

Azonban szórakozáskor, milyen szórakozás az, ahol "ketrecbe" teszed magad???

Képletesen mondva vedd be a lesz@rom "bogyót" és érezd jól magadat.Neves, ha nevetned kell...stb.


Ez az otthoni smink...valami női dili, de minek-kinek...párod előtt ( aki férfi, de lehet nő s azért ).

Otthon legalább legyél mindig önmagad...szerintem.

2017. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ne hasonlítgasd magad máshoz! Mindenkinek önmagában nyugvó célja van - mondta Kant - ezért nem használhatja senki eszközként a másikát.


Van párod, vele foglalkozz és magadat akard legyőzni, ne a másik embert.


"Aki másokat ismer, okos.

Aki magát ismeri, bölcs.

Aki másokat legyőz, erős.

Aki önmagát legyőzi, hős.

Aki megelégedett, az gazdag."


(Lao Ce Tao Te King. 33)

[link]

2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!