Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kénytelen vagyok olyan emberek...

Kénytelen vagyok olyan embereknek dolgozni akik lenéznek, levegőnek néznek. Kell a pénz, de mégis hogy tudnám elfogadni ezt?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek jellemzően nagymenők, de abból is a felkapaszkodott fajta nem túl sok ésszel. Sajnos nem találtam más munkát, ezt is a család intézte. Ki kell szolgálnom ezeket az embereket, csicskáznom kell nekik, ugráltatnak. De mindezt szó nélkül tűrnöm kell, jó pofát vágni hozzá! Gyakran megaláznak, kinevetnek, egy utolsó lúzernek kezelnek és mondanak. Fizikailag nem bántanak, eszükbe se jut, csak szivatnak állandóan. Ha munkámon kívül összefutok velük elmennek mellettem jó esetben, rosszabb esetben lealáznak valamivel. Mivel ők keménylegények, visszavágni vagy ésszel felülkerekedni rajtuk nem lehet (mert nem sok eszük van)


Kezdek kikészülni az egész miatt, az önbecsülésem már a nullán van. A legrosszabb amikor a barátnőm elött aláznak le és szó nélkül tűrnöm kell vagy annyit tudok hogy viccesre veszem a helyzetet.

Keresek más munkát de örülök hogy legalább ez van.


Ti hogyan kezelnétek ezt? Előbb-utóbb elfogadom a "helyemet"? Nagyon nagy volt mindig is a büszkeségem ... nem tudok ezeknek behódolni.


2017. aug. 7. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, normalis ember ezt nem tudja elfogadni.
2017. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell senkinek behódolni,jobban teszed ,ha lelépsz. Lehetőség mindig van,változtatni kell,még ha kevesebb a pénz,akkor is,de legalább nem leszel idegbeteg.
2017. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunj a takaritonak pl elore köszönnek...

Csak azt nezik le aki hagyja magát ill antiszoc. Bárhol bárki. Nem kell ehhez hierarchia sem

2017. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem sürgősen hagyd ott és keress bármi mást. Az, hogy az idegrendszered rámenjen, nem éri meg. Ha csak úgy tudsz váltani, hogy alább adod az elvárásaidat (de kizárólag pl. olyan téren, hogy mondjuk kevesebbet kapsz) akkor is jobban jársz! Én is így tettem. Engem is kitúrtak a helyemről, nem emberhez méltó módon viselkedtek velem. Úgy gondoltam, ez nekem nem éri meg, mert rossz munkát bárhol lehet találni! Nagyon sok ember ott rontja el, hogy beéri ezzel, mert azt gondolja, nem lehet jobb. De igenis lehet. Mindig lehet jobb! És valószínűleg ők is azt akarják, hogy lelépj, és én le is lépnék a helyedben. Az, hogy találtak valakit akit ki lehet cikizni, az az ő bajuk, te haladj tovább az életeddel.
2017. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!