Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen világjáró emberek...

Az ilyen világjáró emberek mégis mi a fenéből élnek?

Figyelt kérdés

[link]

48 napig voltak, kint Dél-Amerikában egy kerékpártúrán és egy hétig az olimpián. Most komolyan? Ezek az emberek nem dolgoznak? De tényleg, mit csinálnak, mikor mondjuk nem túráznak? Azt tudom nagyjából elképzelni, hogy anno nagy vagyont örököltek, ami a bankban forog és a kamatokból lazán éldegélnek vagy esetleg nyugdíjazott katonák/pilóták (de pont írja a cikk, hogy fiatalok). Nekem csak azért hihetetlen, mert én a szorgalmi időszakban a tanulás mellett a szabadidőmben is dolgozok a cégnél, nyáron pedig folyamatosan bent vagyok, hogy először is legyen szakmai tapasztalatom, de másodsorban segítsek a nehéz helyzetben élő szüleimnek. Nyaralni is csak pár napig tudok elmenni a barátnőmmel. Az ilyen emberek, hogy csinálják(ták)?



2016. aug. 23. 10:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Külföldön nem annyira ritka, hogy 6 hónapot dolgozik valaki, 6 hónapot pedig utazgat.
2016. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó, de ők sztem itt élnek.
2016. aug. 23. 10:25
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Most irigy vagy vhogy mások pénztárcájába kutakodsz?
2016. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező pusztán kíváncsi, ahogyan én is.
2016. aug. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kéne ehhez sok pénz?

"Végig sátorban laktak?


Nem. Volt, amikor olcsó hostelekben töltöttük az éjszakát. Ezeket többnyire idehaza egy nagy szálláskereső oldal segítségével foglaltuk le magunknak."

Te is elmehetsz, csak kell egy bicikli, meg valaki melléd, hogy ne egyedül vessz el.

2016. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szereztek szponzorokat.
2016. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#3: Qrvára nem vagyok irigy.

Látom nem sok ember érti, hogy mire vagyok kíváncsi. Oké, rendben nem drága. Olcsó szállások, kerékpár, miegymás...De konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy ezek az emberek milyen MUNKAKÖRBEN dolgoznak? Ha én csak egy picit is felvetném a főnökömnek, hogy 2 hónapig nem megyek dolgozni (pedig csak sz***s egyetemista vagyok még), akkor kis túlzással azonnal repülnék. Egy átlag magyar munkahely nem teszi lehetővé, hogy 2 hónapig Indiana Jones-t játsszon az alkalmazott. 1-2 hét szabadság a nyaralás miatt belefér, de így...Remélem most már értitek?

És csakis azért vagyok kíváncsi, mert már most huszonévesen belefásultam az iroda szagába, a gép előtti görnyedésbe, az id*******l való telefonálásokba és úgy konkrétan mindenbe. Szeretnék én is kötöttségek nélkül világot látni és elszakadni ettől a monoton magyar valóságtól. Legszívesebben önkéntes lennék Afrikában vagy Ázsiában, gondoznám a fókabébiket és szegény gyerekeknek segítenék házat építeni. Értitek már??

2016. aug. 23. 12:50
 8/22 PresidentEvil ***** válasza:

Olvasd el ezt: [link]

Az elején írnak magukról meg arról, hogyan készültek fel, mennyibe került az egész, de ezektől eltekintve is nagyon jó, olvasmányos, érdekes az egész, annak idején rendszeresen olvastam őket. Azóta van új blogjuk is.

2016. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Johnny Bravo ***** válasza:
Szponzoroktol szerzik a penz egy reszet!
2016. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
De, irigy vagy.
2016. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!