Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne rettegjek...

Mit tegyek, hogy ne rettegjek a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Eddig 4 órát vezettem. Kettőt egy parkolóban körbe-körbe és kettőt forgalomban, egy tömb körül körbe-körbe.


Igazából nem volt annyira rossz (= nem halt meg senki és az autó sem fulladt le), de valamiért borzasztóan stresszes és fárasztó, emiatt én rettegek tőle. És a legrosszabb, hogy nem tudom eldönteni, hogy jó vagyok az átlaghoz képest vagy rossz? Az oktatómat nem merem megkérdezni erről.

A legrosszabb, hogy ha én egy nagyon stresszes helyzet előtt vagyok, akkor már 1-2 nappal előtte megy a hasam, keveset alszom és a művelet közben (tehát vezetés közben, előtt-után) remegek.


Mit tegyek?

Komolyan annyira félelmetes, hogy úgy vagyok vele, inkább tartsa meg a pénzem, csak ne kelljen vezetnem megint.

17/F


2017. aug. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

4 óra az semmi. Ne görcsölj, lesz ez még rosszabb is, mikor kiküldenek forgalomba. Viccelek :D


Komolyan mondva, ne stresszelj rá. A 4 óra az édeskevés, még az autót is alig ismered. Ezek mind normálisak. Én is sokszor le voltam izzadva az első pár órán. Te pedig jobban is állsz, mint én anno, mivel engem már a második órán kivittek forgalomba, hogy sokszor leblokkoltam, és azt sem tudtam, hogyan váltsak vissza. De aztán lassan belejöttem, és megszerettem. Légy nyugodtabb, hallgasd meg az oktatód tanácsait. Sok sikert! :)

2017. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én órákig remegtem az első forgalmi óra után. Mégis megtanultam vezetni.
2017. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elején ez természetes, majd változni fog idővel, ahogy egyre több gyakorlatod lesz.
2017. aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!